Відео
Відео

Головна » 2017 » Листопад » 02

Юні спортсмени Рокитнівщини стали Чемпіонами Європи з боротьби СУМО

Голова РДА Микола Кушнір привітав юних спортсменів Рокитнівщини, які посіли призові місця на чемпіонаті Європи з боротьби СУМО, що проходив у м. Бєльці Молдова. На престижному чемпіонаті Європи юні рокитнівчани продемонстрували вагомі досягнення та здобули не лише срібло та бронзу, але й завоювали звання чемпіонів Європи з боротьби СУМО. Призові місця завоювали: категорія до 16 років: чемпіон – Назарій Берташ; срібний призер – Ірина Касперська; бронзовий призер – Юлія Федорович; бронзовий призер – Владислав Чубик; категорія до 14 років: чемпіонка – Ірина Касперська; до 12 років: чемпіонка – Марія Кляпко; срібний приз ... Читать повну новину

Категория: Спорт | Просмотров: 466 | Добавил: novinyrokytno | Дата: 02.11.2017 | Комментарии (0)

«Держава має дбати про захист інтересів бізнесу, забезпечити захист інвесторів та їх інвестицій», – наголосив Президент

Під час шостого засідання Ради регіонального розвитку Президент Петро Порошенко наголосив на важливості дбати про примноження можливостей для розвитку бізнесу в Україні, залучення інвестиції, а також спільну стратегію влади, бізнесу, центральних виконавчих органів та місцевого самоврядування.
Глава держави подякував Верховній Раді за ухвалення змін до процесуальних кодексів, які необхідні для судової реформи. Він зауважив, що очікує до кінця 2017 року ухвалення Закону «Про Антикорупційний суд».
Президент наголосив, що деякі реформи вже приносять зараз результати. «Зниження єдиного соціального внеску в 2016 році та збільшення мінімальної зарплати до 3 ... Читать повну новину

Категория: Влада інформує | Просмотров: 380 | Добавил: novinyrokytno | Дата: 02.11.2017 | Комментарии (0)

«Срібні» дівчата Рокитнівщини!

З 24 по 27 жовтня в м. Ужгород пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, в яких взяли участь команди з усіх областей України та міста Києва. На чемпіонаті боролося п’ятеро рокитнівських дівчат та двоє хлопців.
ДІВЧАТА
З них і почнемо. Заслужили. Двоє рокитнівчанок вибороли срібні медалі чемпіонату України!
Змагаючись серед дівчат у ваговій категорії до 32 кілограмів, дебютантка змагань Олександра Бондар стала другим призером!
Кандидат в майстри спорту Юлія Лесковець (тренер Володимир Васильчук), змагаючись у ваговій категорії до 62 кілограмів, отримала декілька перемог і вийшла у фінал чемпіонату. Тут на неї чекала чемпіонк ... Читать повну новину