Відео
Відео

Головна » 2019 » Квітень » 26

Не відкладайте похід до лікаря

Статистика говорить про те, що за останні 100 років за рівнем захворюваності та смертності в світі онкопатологія перемістилася з десятого місця на друге, поступаючись лише хворобам серцево-судинної системи. За даними ВООЗ, щороку знову хворіють 10 млн чоловік. Як стверджує ВООЗ, смертність від раку до 2030 року зросте на 45%, в порівнянні з рівнем 2007 року. Україна, як свідчить та ж статистика, на другому місці в Європі за темпами поширення раку. Експерти визнають, що багато видів раку сьогодні виліковні, проте успішність лікування значною мірою залежить від того,  на якій стадії пацієнту ставиться діагноз. Шанси на повне лікування збільшуються, якщо хворобу вдається виявити на ранніх стадіях. У більшості випадків українці з ... Читать повну новину

Категория: Огляд новин | Просмотров: 293 | Добавил: faust123451 | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)

Бережіть ліс від пожежі!

11 та 12 квітня на території Рокитнівського району було проведено перевірку працівниками ДСНС готовності лісокористувачів до пожежонебезбечного періоду 2019 року. Перевіркою охоплені структурні підрозділи лісгоспів, а саме: наявність та укомплектування в них опорних пожежних пунктів, наявність та облаштування пожежних водойм, створення та догляд за мінералізованими смугами, наявність пожежних дружин, технічна документація. Після перевірки було зазначено, що лісова охорона має в своєму розпорядженні достатньо протипожежних спеціальних засобів, інвентарю для ліквідації лісових пожеж. Забезпечується також цілодобове чергування в лісництвах, а в засушливу ... Читать повну новину

Категория: Візьміть до уваги | Просмотров: 287 | Добавил: faust123451 | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)

Наші – серед найкращих!

Нещодавно в м. Дубно проходив Відкритий чемпіонат України з гирьового спорту (АГСУ). Загалом у змаганнях взяло участь 116 учасників із 14 областей України, а також із сусідньої Польщі. В Загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда Львівської області, на другому місці команда Рівненської області, третіми були Тернопільські гирьовики. Серед тих, хто представляв Рівненську область, чемпіонами серед дорослих стали: Роман Васінський (до 87 кг, двоборство), Андрій Грицак (до 80 кг, довгий цикл), Сергій Бовгира (+87 кг, напівмарафон). Призерами серед дорослих стали: Олексій Котвінський, Олександр Мелещук, Василь Мілецький, Марія Дзюбук, Тарас Степанюк, Ігор Грицуняк, Дмитро Петручок, Валері ... Читать повну новину

Категория: Спорт | Просмотров: 286 | Добавил: faust123451 | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)

Виступили достойно

13-14 квітня відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих рад з футзалу та баскетболу, в якій взяли участь п’ять команд. Рокитнівські депутати стали переможцями обласної спартакіади з футзалу – 2019. На змаганнях з баскетболу збірна депутатів Рокитнівського району виборола бронзу. Срібло у депутатів Рівненської обласної ради. Чемпіонами стали депутати Рівненської міської ради. Вітаємо рокитнівчан з перемогою та бажаємо подальших успіхів.
Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації.

НАЗАР БОГДАНЕЦЬ – ЧЕМПІОН КИЇВЩИНИ!

22 березня у Білій Церкві пройшли змагання чемпіонату Київської області з вільної боротьби серед юнаків, які були відбірковими до участі в чемпіонаті України.
ЮНАКИ
У фіналі вагової категорії до 80 кілограмів кандидат у майстри спорту рокитнівчанин Назар Богданець на шляху до чемпіонства впевнено переміг чотирьох борців!
ДІВЧАТА
Вихованки тренерів Володимира Васильчука та Алли Богданець, Анна Поштар та Марія Кляпко були першими у вагових категоріях до 53 та 57 кілограмів.
Неля Попок з с. Томашгород фінішувала другою у ваговій категорії до 73 кілограмів.
Успіху на чемпіонаті України!
Іван Парчук,
тренер Рокитнівської ДЮСШ р ... Читать повну новину

Чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

В Сарнах пройшов чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед старших юнаків та дівчат по міжнародній прийнятій назві – серед кадетів. Рокитнівська команда борців виступила… задовільно. Маємо одного чемпіона серед хлопців (плюс Вадим Шупрудько переміг, виступаючи за команду Сарненського району, де він навчається в педагогічному коледжі) та трьох чемпіонок-дівчат. Призери теж є. Змагання були відбірковими до чемпіонату України.
ЮНАКИ
У ваговій категорії до 45 кілограмів чемпіонське звання присуджено учневі Рокитнівського ліцею (Школи №2) Олександру Ковалевичу (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець).
У вагові ... Читать повну новину

Вадим Шупрудько став чемпіоном в Ковелі!

З 5 по 7 квітня у волинському місті Ковелі пройшли поєдинки відкритого Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби, присвяченого видатним тренерам та спортсменам міста.
У вагових категоріях до 55 кілограмів кисоричанин Вадим Шупрудько став чемпіоном змагань. У фіналі переміг сильного львів’янина.
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради.
На фото: Вадим Шупрудько переможець змагань!