Відео

Головна » 2014 » Червень » 6 » МАЛЮК – 2014
10:56
МАЛЮК – 2014

1 червня під такою назвою в борцівському залі ДЮСШ смт Рокитне на Рівненщині пройшли  змагання  Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби.
В змаганнях взяло участь близько сотні юнаків та дівчат, які представляли Рівненську, Волинську, Київську, Житомирську, Черкаську та Львівську області України.
На відкритті турніру його учасників вітали: Рокитнівський селищний голова Віктор Татусь, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації, чемпіон Європи з греко-римської боротьби, майстер спорту міжнародного класу Петро Нагорний та бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби, неодноразовий призер чемпіонатів Європи, майстер спорту міжнародного класу Михайло Кушнір.
Це надихнуло юних борців і вони, показавши безкомпромісну боротьбу, здобували яскраві перемоги!
Рокитнівчани відзмагалися задовільно. На жаль, маємо тільки одного чемпіона серед юнаків та двох переможців дівчат. Сподівалися на кращий результат.
У ваговій категорії до 26 кілограмів змагалося 22 юних борці. Ми сподівалися на чемпіонство Віталія Кулакевича. Він впевнено, отримавши три перемоги, вийшов у фінал. Тут зустрівся із своїм давнім суперником Миколою Торгонським (Олевськ). Зовсім недавно, на матчевій зустрічі «Рокитне-Київ-Олевськ» Віталій чисто переміг олевчанина. Та в цьому поєдинку не склалося. На першій хвилині житомирянин зробив кидок через спину і переміг. Третім у цій ваговій категорії (з трьома перемогами) став рокитнівчанин Віталій Шупрудько.
У вазі до 29 кілограмів виступало 17 юнаків. Павло Кибукевич, отримавши дві перемоги, вийшов у півфінал. Тут його чекав давній і принциповий суперник Ярослав Мидловець з Олевська. Протягом останніх двох місяців Павло вже двічі перемагав олевчанина. Їх поєдинки відрізнялися надзвичайною запеклістю. З мінімальною перевагою перемагав наш борець. Цей півфінал не став виключенням. З рахунком 3:2 переміг Кибукевич і вийшов у фінал. У фіналі його чекав сильний суперник. Олександр Серьогінов з Володимир-Волинська. Це був найбільш вольовий поєдинок. З рахунком 1:2 переміг представник Волині. Павло Кибукевич – другий.
До 35 кілогамів. Наш Вадим Рацкевич, який дебютував на змаганнях, несподівано пробився в призери.  Бронзова медаль!
У вазі до 38 кілограмів рокинівчани  Владислав Кулакевич та Дмитро Прокопчук не змогли стати чемпіонами. Зайняли  друге та третє місця. Наші хлопці поступилися Андрію Салюку з Олевська.
У вазі до 42 кілограмів рокитнівчани Дмитро Шеремет, виграючи поєдинок, несподівано, чисто поступився Олександру Стафійчуку з Олевська. Ще один рокитнівчанин Олексій Почтар став третім.
У вазі 47 кілограмів Назар Берташ фінішував другим.
У вазі до 53 кілограми рокинівчани зайняли весь п’єдестал! Фаворит, безперечно – Владислав Чубик. Денис Вежичанін, проявивши волю до перемоги, виграв у нього чисто і став чемпіоном! Третє місце зайняв Олександр Ковальчук.
В двох категоріях змагалися дівчата. У вазі до 38 кілограмів перемогла рокитнівчанка  Юлія Лесковець, яка перемогла у фіналі волинянку Світлану Кирильчук. Третьою фінішувала Зоряна Слебик з Томашгорода.
Весь п’єдестал зайняли рокитнівчанки, змагаючись у ваговій категорії до 46 кілограмів. Премогла Людмила Шульжик. Другою фінішувала Анастасія Лозян, а третьою Катерина Богданець.
Тренери, глядачі та учасники позитивно оцінили рівень проведення змагань та висловили бажання ще відвідати наш край.
По закінченню змагань, стоячи на п’єдесталі, всі призери отримали зароблені в чесній боротьбі  нагороди.
Кращим борцем турніру визнано олевчанина Миколу Торгонського! У його ваговій категорії змагалося 22 юних спортсмени, крім того він зумів отримати красиву перемогу у фіналі, зробивши ефектний кидок через спину!
За кращу техніку, показану в поєдинках, приз отримав Олесь Кушнір з Львівщини.
За проявлений чоловічий характер та волю до перемоги нагороджено Павла Кибукевича з Рокитного, який до останнього бився за перемогу у фіналі та, на жаль, поступився з рахунком 1:2.
Іван Парчук.
головний секретар Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Малюк-2014», суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 735 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0