Головна » 2016 » Липень » 14 » Нам пишуть
09:05
Нам пишуть

Залишились в п’ятірці

З 26 по 30 червня в м. Хмельницький пройшов чемпіонат України по кордових автомоделях. Рівненську область, всьоме поспіль на цих змаганнях представляли юні вихованці автомодельного спорту Рокитнівщини, рейтинг яких є одним з найвищих упродовж останніх 45 років в області. Дебютувавши ще на початку семи десятих років у цьому виді спорту, Рокитнівська команда вже у 1972 р. стала одним з перших від району чемпіоном області в командному заліку, і по сьогоднішній день з гордістю захищає кольори району та області на різних змаганнях, досягаєхороших результатів, не дивлячись на те, що їм нема де навіть і потренуватись, відсутній кордодром – раніше проводили змагання та тренування на танцмайданчику, який був у центрі міста. Було тоді легше, а зараз проблема. Але не дивлячись на це, діти хочуть займатись в гуртку, та брати участь у змаганнях. У Хмельницькому рокитнівчани стартували в дев’яти класах автомоделей, які виготовлені власноруч, при допомозі керівника гуртка в деяких моментах.
Найкращі результати в нашій команді показали: Володимир Гіс (аграрний ліцей) – виборов 4 місце клас ЕL, 4 місце клас К-1; Сергій Пахнюк (гімназія) – виборов 5 місце Темп 2 та 5 місце К-2. Команда Рівненської області посіла 5 місце. Сприяли нам  у тому, щоб ми взяли участь у змаганнях – обласне управління освіти, Рокитнівський СТК ТСОУ.

Микола Волевач,
керівник технічних гуртків КЗ «Центру дитячої та юнацької творчості».
На фото: багаторазові призери області з технічних видів спорту. Зліва направо В. Гіс, М. Волевач, С. Пахнюк.

Категорія: Нам пишуть | Переглядів: 367 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0