Головна » 2016 » Липень » 21 » Нам пишуть
14:16
Нам пишуть

За ідентичним сценарієм...

2-ий тур чемпіонату району з футболу, який відбувся минулої неділі 17 липня, пройшов практично за ідентичним сценарієм першого: господарі полів виграли один матч, один звели внічию, причому з дуже рідкісним рахунком — 3:3, а один програли з тією самою різницею в два м’ячі. На такий результат спромігся томашгородський “Граніт” – учасник обласної першості, який вдома поступився косорицькій “Спарті” – 0:2. Все вирішилося в першому таймі, коли господарі спочатку вгатили м’яч у власні ворота, а згодом їх добив спартанець Михайло Тетерук. Це вже друга підряд поразка “Граніту”, який твердо заліг на дно турнірної таблиці, не маючи жодного очка.
Ніяк не може відчути смак перемоги карпилівська “Зоря”. Здавалось, в другому матчі в себе дома вона здобуде свої 3 очки, однак, як і в першому матчі проти “Лісівника”, ведучи до 71-ої хвилини в рахунку — 3:0 (в “Зорі перший гол забив Віктор Бричка, а згодом  двічі відзначився Сергій Бричка”), карпилівці дозволили “Інтеру” встановити статус-кво, завдяки трьом влучним ударам Олександра Козаченка, Назара Антончика та Ігоря Ничипорчука — 3:3. Паракдокс – “Зоря”, не маючи жодної поразки, йде на передостанньому місці чемпіонату, в якому завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів, лідирує минулорічний чемпіон — масевицький “Лісівник”, маючи, як і Борівський “Інтер”, 4 очки після 2-х турів.
В цьому турі чемпіон зумів здолати лідера – “Челсі” з села Рокитне з рахунком 3:1 (знову різниця в два мячі). Вкрай напруженою та цікавою виявилася ця гра при 35-градксній спеці, яка змусила арбітра матчу Богдана Опанасюка перервати перший тайм на 5-хвилинний водопій. Та спека не перетворила гравців обох команд на сонних мух.
Особливо відзначились господарі на чолі з їх капітаном Олександром Ничипорчуком. Кращий бомбардир минулорічного і цьогорічного чемпіонатів, який в минулому турі зробив перший хет-трик проти “Зорі”, міг вже в першому таймі подвоїти свій доробок, залишився з нулем (навіть у порожні ворота гостей не зумів поцілити), натомість зробив це в першому таймі його одноклубник Сергій Ільчук. 1:0 — з таким рахунком завершився перший тайм. З початку другого гості перехопили ініціативу, і на 50-ій хвилині Анатолій Федорович встановлює рівновагу — 1:1. Та ця рівновага  триває недовго, бо далі пробив час кращого бомбардира, який упродовж 13 хвилин довів лік забитим голам до 5-ти. На 60-ій хвилині зі штрафного удару він в обвід стінки спрямував свій перший м’яч у ворота “Челсі”, а через 3 хвилини, практично з того ж таки місця, вже пробивши стінку, встановив остаточний результат матчу — 3:1. Ця перемога дозволила “Лісівнику” очолити турнірну таблицю, маючи 4 очки, стільки ж у “Інтера”, в якого гірша різниця м’ячів. Цікавим буде наступний тур — 24 липня, в якому о 15 годині “Лісівник” в Кисоричах гратиме зі “Спартою”, а “Челсі” на стадіоні склозаводу о 18 годині прийматиме “Зорю”. О 16 годині в Боровому “Інтер” зустрінеться з “Гранітом”.
Цей тур і покаже — хто із команд стане одноосібним лідером. І чи станеться це?