08:45
Спорт

Чемпіонська боротьба Максима Трохимчука,

Алли Яцкевич та Анастасії Лозян!

У місті Дубно пройшов чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юніорів (молоді). Рокитнівчани знову виступили непогано.
ДІВЧАТА
У ваговій категорії до 48 кілограмів вже вкотре звання чемпіона Рівненщини здобула кандидат у майстри спорту Алла Яцкевич!
У вазі до 55 кілограмів чемпіонкою Рівненщини стала учениця Рокитнівської ЗОШ №2 Анастасія Лозян. Третє місце у цій ваговій категорії виборола Марина Рацкевич.
Змагаючись серед дівчат у ваговій категорії до 59 кілограмів, третє місце посіла Алла Кириловець. Дівчата є вихованками «колосовського» тренера Володимира Васильчука.
ЮНІОРИ
У ваговій категорії до 50 кілограмів двоє рокитнівчан – Юрій Яцкевич та Анатолій Дудик фінішували третіми.
Борючись у ваговій категорії до 55 кілограмів неодноразовий чемпіон області рокитнівчанин Микола Кузьмич вийшов у фінал з потравмованою ногою. Тут його вже чекав «переселенець» з Донеччини Андрій Халява. Ці хлопці показували добру боротьбу на чемпіонатах України, посідаючи п’яті місця. Перший період, здійснивши красивий кидок виграв Микола. Та цього виявилось замало для перемоги і в кінці другого періоду він наразився на кидок, який приніс перемогу його супернику. Маємо друге місце. Третіми в цій ваговій категорії стали брати Максим та Юрій Бугайчуки.
У ваговій категорії до 60 кілограмів третє місце завоював учень Рокитнівської ЗОШ №3 Руслан Масовець.
Борючись у ваговій категорії до 66 кілограмів (14 учасників), учень Рокитнівського професійного ліцею Максим Трохимчук впевнено переміг всіх, продемонструвавши потужну боротьбу. Серед переможених опинилося і три кандидати в майстри спорту, яких він розгромив чисто технічно не віддавши жодного балу.
Попереду чемпіонат України.

Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 402 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0