Головна » 2015 » Серпень » 27 » Спорт
10:15
Спорт

0:4 – це вже занадто…

Це був не матч «Челсі», це був не день «Челсі». Так буває з кожною командою – хоч що не роби – нічого не виходить: не йде гра в нападі, провали в захисті, неузгодженість всіх ланок, невпевнена гра воротаря і т.д, і т.п. Звідки це – не знаю, але того святкового недільного дня команду Руслана Волевача та Олексія Берташа годі було пізнати, адже ж ще вчора вона показала хорошу гру зі «Спартою».
Та це був день і матч «Лісівника»! футболісти з Масевич провели цей поєдинок на єдиному диханні, з такою наснагою до перемоги, з таким бажанням показати хорошу гру, якому варто тільки позаздрити.
І все в них виходило: і хороша командна гра, і прекрасна взаємодія всіх ліній, прекрасна гра голкіпера, стрімкий перехід від оборони, яку цементував Микола Денисюк, до гострих атак, де господарями м’яча були Олександр Ничипорчук, Віталій Ковальчук та Сергій Опанасюк.
Хвилинна стрілка годинника ще не обійшла сьоме хвилинне коло, а Олександр Ничипорчук, обійшовши парочку захисників «Челсі», послав м’яч в дальній від воротаря кут. Не пройшло і 15 хвилин після цього і Сергій Опанасюк точнісінько так же повторює «подвиг» свого капітана: так само обігрує захисників і так само несильним ударом практично з того ж місця і в той же кут подвоює рахунок. 2:0 – це досить значна, але трішечки хитка перевага для перемоги у фіналі.
Але коли в другому таймі Роман Денисюк робить рахунок 3:0 на користь «Лісівника», ніхто практично з тисячної армади вболівальників не вірив в те, що «Челсі» наприкінці отямиться від такого нокаутуючого удару масовців, а може й самі гравці «Челсі» в це не зовсім вірили.
Навіть маючи таку колосальну перевагу, «Лісівник» не заспокоївся і наприкінці матчу удар Віталія Ковальчука зробив рахунок зовсім непристойним для команди з такою досить престижною та пристойною назвою – «Челсі».
Після фінального свистка сарненчанина Олега Краська численна армія масевицьких вболівальників проводжала своїх улюбленців багатоголосим скандуванням: «МА – СЕ – ВИ – ЧІ !», «МА – СЕ – ВИ – ЧІ!».
А наступного дня в перерві матчу миру та єдності між командами «Полісся» Рокитне та збірної зірок України футболісти «Лісівника» отримали свої заслужені нагороди.

Категорія: Спорт | Переглядів: 373 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0