08:47
Спорт

«Краще спортивне село» Рівненщини 2016

28 червня в селі Острожець Млинівського  району відбулись обласні сільські спортивні ігри Рівненщини 2016 року серед сільських та селищних рад на «Краще спортивне село».
До програми змагань включено міні-футбол, гирьовий спорт, теніс настільний, шахи. Право представляти Рокитнівщину у цьому заході вибороли спортсмени Рокитнівської сільської ради у районних змаганнях за такою ж програмою.
Жагу до перемоги та безкомпромісну гру продемонстрували Віктор Пахнюк та Ірина Коханевич, які у складі команди настільного тенісу посіли друге місце.
Також високий рівень підготовки продемонстрував кандидат у майстри спорту з гирьового спорту житель с. Рокитне Олександр Ничипорчук, який за  сумою двох вправ у абсолютній ваговій категорії посів третє місце.
Команда з міні-футболу у складі Руслана Волевача, Олексія Берташа, Анатолія Богданця, Ігоря Масовця,  Олександра Колодича, Олександра Ярмошика, Вадима Попача у боротьбі за футбольні трофеї зустрілись з командами Сарненського р-ну (3:2), Радивилівського району (1:0), тим самим посіли перше місце у своїй підгрупі, у фінальній зустрічі з командою Дубровицького р-ну основний час закінчився в нічию (0:0). Було призначено серію пенальті. Тут футболісти Рокитнівської сільської ради поступились. Таким чином, футболісти с. Рокитне посіли почесне ІІ місце.
З урахуванням усіх здобутків спортсменів с. Рокитне, Рокитнівська сільська рада у підсумковому заліку розділила ІІІ місце із спортсменами с. Клевань Рівненського району, набравши по однаковій кількості очок. І місце у цих змаганнях посіли спортсмени Дубенського району, ІІ – спортсмени Дубровицького району.
Отож, сільські спортсмени с. Рокитне у змаганнях на «Краще спортивне село» стали третіми і були нагороджені грамотами та кубком Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос».
Вітаємо призерів Обласних сільських спортивних ігор Рівненщини – 2016, бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних перемог.

Олександр КРУК,
голова Рокитнівської РО ВФСТ «Колос».
На фото: учасники фінальної зустрічі з міні-футболу – команда Рокитнівської сільської ради.

Категорія: Спорт | Переглядів: 394 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0