Головна » 2016 » Липень » 28 » Спорт
09:17
Спорт

Рокитнівські марафонці

Вже неодноразово у нашій газеті публікувалися матеріали про місцевих бігунів-ентузіастів Миколу Богданця та Назара Вежичаніна. За минуле півріччя хлопці встигли взяти участь у багатьох стартах по всій Україні.
Почався сезон 2016 року з Одеського марафону «Самоперевершення» (20 березня), де Микола посів призове 5 місце, а Назар – 3 у своїй віковій групі.
Після цього, 17 квітня, хлопці відвідали Київський «Нова пошта» напівмарафон, де показали дуже хороші результати на дистанції 21.1 км (Микола – 01:28:50, Назар – 01:27:53).
Наступним стартом був Львівський трейловий напівмарафон «Горгани» (24 квітня), який, незважаючи на дуже складний рельєф, підкорився нашим бігунам (Микола – 01:28:50, Назар – 01:31:37).
8 травня, на Чемпіонаті України з гірського бігу «Дземброня» Микола посів 10 місце, подолавши 26 км гірськими стежками за 3 години.
22 травня, на Чернівецькому півмарафоні «CrossHill» Микола посів третє призове місце у своїй віковій категорії, подолавши 21 км за 01:27:40. Назар на цих змаганнях долав дистанцію 10 км – 8 місце з результатом 40:00.
29 травня, святкуючи в Києві День міста, Назар взяв участь у забігу на 3.5 км з перешкодами «Сильна Дарниця», де посів 4 місце.
4 червня Назар брав участь у трейловому ультрамарафоні «Куяльник» (м. Одеса), де вперше у житті долав дистанцію 67(!) км. Незважаючи на складний і незнайомий маршрут (адже цей старт проводився вперше), Назарові вдалося отримати перемогу у цих змаганнях з результатом 08:13:00.
4-5 червня Микола долав дистанцію 58 км з набором висоти 3600 м у рамках Чемпіонату України з трейлу «Карпатія», де посів 7 місце з результатом 08:05:00.
25-27 червня у місті Вінниця  проводився Чемпіонат України з 48-годинного(!) бігу. На цих змаганнях Назар зміг протриматися 12 годин, подолавши при цьому 88 км.
27 червня в Карпатах проводився гірський ультрамарафон «Чорногора». Микола в рамках цих змагань пробіг дистанцію 46 км з набором висоти 2600 м за 06:55:00.
Зараз хлопці активно проводять літо, готуючись до осінніх стартів у Харкові, Києві, Білій Церкві та Кривому Розі. А нашим читачам хочеться нагадати про те, що основною метою діяльності рокитнівських спортсменів є популяризація активного способу життя серед населення району. Адже спорт є запорукою здоров’я та довголіття, які швидше знайдеш у лісі, на річці чи спортивному майданчику, аніж у лікарняних палатах.