Головна » 2016 » Серпень » 12 » Спорт
08:40
Спорт

Арбітр пожалів одного із Довгалів...

Перші матчі другого кола  чемпіонату району з футболу одразу принесли перші сенсації. Лідери чемпіонату — минулорічний чемпіон району - масевицький “Лісівник” та кисорицька “Спарта” зазнали нищівних поразок від команд досить самобутніх, але не з кола прогнозованих чемпіонів.
Матч в Карпилівці між місцевою “Зорею” та  масевицькими “лісівниками”одразу показав, хто є господарями в місцевому “лісі”. Й чверті години не минуло з початку матчу, а голи у ворота чемпіонів посипались, як з рогу достатку. На 14 хвилині Віктор Антикало відкрив рахунок. Згодом Сергій Григорчук його подвоїв, а той же Віктор Антикало на 23 хвилині робить розгром — 3:0. Для “Лісівника” це був нокдаун, від якого вони не оговтались ні в першому, ні в другому таймах. Більше того, на 83 хвилині Сергій Бричка добиває “лісівників” – 4:0 і питання “хто є хто” в Карпилівці відпало саме собою. Проводжала переможну “Зорю” армада карпилівських вболівальників, чиї мотоцикли створили справжнісінький мотодром біля футбольного поля.
А в Боровому був “хокей”. На прекрасно, якщо не ідеально підготованому футбольному полі. В сонячну безхмарну погоду я, як і сотні вболівальників, побачив зливу голів. І сипалися вони як в одні, так і в інші ворота. Спочатку на радість борівських глядачів Ігор Ничипорчук на 11 хвилині відкриває рахунок. Буквально після розводу Віталій Питаль встановлює рівновагу – 1:1. Не пройшло і 5 хвилин як Олександр Козаченко виводить “Інтер” вперед – 2:1. а далі, як у фехтуванні – обмін уколами. У першому таймі борівчани «накололи» “Спарту” 4 рази, натомість самі отримали 2 уколи.
Другий тайм проходив не менш напружено та цікаво. При рахунку 4:2 арбітр матчу Богдан Опанасюк на 64 хвилині призначає пенальті у ворота господарів. Заперечень зі сторони всіх гравців “Інтера”, окрім воротаря господарів Василя Довгаля, не було. Останній став погрожувати судді, за що отримав гірчичник, хоча за такі погрози заслуговував і на червоне світло. “Пожалів я його, – зізнався мені Богдан, – не хотілося “напруги”. Взагалі, проблема Довгалів ще не полишила борівську команду, хоча найазартніший з них — Іван не приймав участі в цьому матчі. Якщо керівництво, як належить, не проведе виховну роботу в команді, то вболівальники можуть і не побачити футболу в Боровому, а будуть їздити на футбол в Карпилівку, або в місця більш віддалені.
Спартанець Михайло Тетерук реалізував пенальті. Це стало свого роду подразником для господарів, яких зупинити було вже тяжко. Вони ще вгатили у ворота “Спарти” голи, авторами яких були Тарас Несенчук (двічі) та Тарас Ярошик, натомість і пропустили парочку. 7:3 з тією ж різницею в 4 голи, що й в Карпилівці, переміг “Інтер” і впритул наблизився до лідируючої трійки.
Ще один матч цього туру проходив у Томашгороді, де місцевий “Граніт” приймав рокитнівське “Челсі”. Досить напружений і драматичний поєдинок закінчився перемогою рокитнівчан — 2:1 (перший тайм – нічия – 1:1),  які і очолили, причому одноосібно, турнірну таблицю.