17:30
Спорт

Назарій МИХАЙЛИШИН та
Тимофій КОВАЛЬЧУК – ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ!

З 4 по 5 травня у Хмельницькому пройшли змагання відкритого Всеукраїнського (міжнародного) юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті загиблих героїв «Небесної сотні» та АТО серед молодших юнаків та дівчат. В них взяло участь біля 280 борців з близько 30 команд, які представляли різні міста України та Молдови. Я нечасто розкидаюсь похвалами на адресу своїх спортсменів, але тут скажу – молодці!
Змагаючись серед дівчат у ваговій категорії до 29 кг, Діана Вежичанін, перемігши трьох спортсменок, здобула третє місце. Виграючи, поступилася бронзовій призерці чемпіонату України з Хмельницького.
Юнаки. У ваговій категорії до 18 кг дебютував Назарій Михайлишин. У фіналі на характері чисто переміг юнака з Чернівеччини. Не побоявся, і – виграв. Молодець!
У ваговій категорії до 22 кг боровся його товариш ще по дитсадку Тимофій Ковальчук. Тут змагалося 16 юнаків. Тимофій переміг всіх чисто. Тренер його суперника по фіналу відверто сказав мамі Тимофія, що його учень це – лев, і він переможе всіх. Заява була передчасною. В Рокитному ми теж вміємо виховувати левів. Наш лев по імені Тимофій Ковальчук у фінальному поєдинку просто знищив конкурента. От так. Другий кубок у нас у кишені!
До 24 кг. Микола Бондар «трішки» не дотягнув. Став третім. Це не погано.
Найбільше спортсменів змагалося у ваговій категорії до 29 кг. Тут було 36 юнаків! Георгій Богданець на шляху до фіналу отримав п’ять (!) перемог. У фіналі, на жаль, програв. Він показав сильну боротьбу і виборов «срібну» нагороду!
Після проведення фінальних поєдинків до мене підійшов заслужений тренер України Денис Кайда і сказав: «Слухайте, якщо ваші борці таке виробляють у Хмельницькому, то чого чекати від них вдома, на юнацькому турнірі «Малюк-2018»?» Це була оцінка рівня підготовки рокитнівських борців.