20:14
Спорт

«АТЛЕТИ В ДІЇ»
Назар БОГДАНЕЦЬ – чемпіон змагань!

24 червня цього року в Києві на олімпійській базі «Святошино» пройшли змагання міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Атлети в дії». В турнірі взяли участь біля 200 кращих юних борців з Молдови, Латвії, Естонії, США та України. Рокитнівчани виступили добре. З 10 наших спортсменів дев’ятеро завоювали медалі!
Тепер про все по порядку.
Дівчата. Двоє рокитнівчанок змагалися у ваговій категорії до 42 кг. В результаті Олександра Бондар отримала срібну нагороду, а Софія Яцкевич виборола бронзу. У боротьбі за третє місце вона перемогла латвійку Ємілію Алайнк.
Юнаки. У ваговій категорії до 38 кг, отримавши декілька перемог, Дмитро Богданець у півфіналі по балах програв представнику Молдови і став третім.
До 44 кг третє місце виборов Віталій Марковець.
У ваговій категорії до 48 кг кисорчанин Вадим Шупрудько вийшов у фінал змагань, де програв харків’янину. В цій же ваговій категорії томашгородець Іван Хоменюк виборов бронзову медаль.
Ще один представник Томашгорода Юрій Борисовець став третім у ваговій категорії до 68 кг. У боротьбі за бронзу він переміг одесита.
Тепер про чемпіона. Назар Богданець, маючи 72 кг ваги, вирішив спробувати позмагатися у ваговій категорії до 79 кг серед старших хлопців-юніорів. Як боровся? Відмінно боровся! Своїми кидками «обвивом» та проходами в ноги рокитнівчанин Назар Богданець не залишив старшим за себе та значно важчим суперникам жодного шансу! Впевнено, по черзі переміг трьох американців: Гевіка Потергера, Нейтена Кармайка та Бредлі Тояка. Потім кинув на спину киянина Костянтина Недужого. Срібного призера чемпіонату України серед юнаків Юрія Білика зі Львова здолав по балах з переконливим рахунком 5:1. Все. Показавши красиву боротьбу, рокитнівчанин Назар Богданець став чемпіоном турніру! Просто молодець!
Наш важковаговик Дмитро Денисюк, перемігши американця та киянина, несподівано у фіналі, недооцінивши суперника, програв по балах. Заради справедливості треба сказати, що кидок він зробив, але судді чомусь вирішили, що він зроблений по завершенню часу поєдинку. Друге місце вимагає роздумів.