Головна » 2018 » Листопад » 15 » Спорт
18:09
Спорт

Чемпіони Рівненщини!

Упродовж 8-9 листопада в місті Рівному пройшов чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, який був відбірковим до чемпіонату України серед чоловіків та Кубку України серед жінок, що пройде в Броварах. Змагалися спортсмени Рокитнівського, Сарненського, Рівненського, Дубнівського, Здолбунівського районів та міста Рівне.
Фіналісти чемпіонату Рівненщини вибороли право на присвоєння спортивного розряду кандидата в майстри спорту, а третє давало право на присвоєння першого розряду. Рокитнівчани виступили задовільно. Могли б краще, але частина наших спортсменів виступає за міста Сарни та Рівне, в якому навчаються. Від цього вони не перестають бути нашими.
ЧОЛОВІКИ
У ваговій категорії до 57 кілограмів третє  місце виборов вихованець рокитнівської школи вільної боротьби, кисорчанин  Вадим Шупрудько.
У ваговій категорії до 61 кілограмів третім став вихованець рокитнівської школи вільної боротьби, кандидат в майстри спорту  Анатолій Дудик.
Яскраву та потужну боротьбу у ваговій категорії до 65 кілограмів продемонстрував кандидат в майстри спорту рокитнівчанин  Владислав Чубик, який впевнено переміг значно старших хлопців та став чемпіоном Рівненщини.
Потужно відборовся у ваговій категорії до 70 кілограмів масевчанин Максим Трохимчук. Максим переконливо переміг конкурентів та став чемпіоном Рівненщини.
Борючись у ваговій категорії до 92 кілограмів, Назарій Берташ (тренер Володимир Васильчук) фінішував другим.
І нарешті. У найважчій ваговій категорії до 125 кілограмів дебютант змагань, рокитнівський підприємець Сергій Старенький виграв чемпіонат області і виконав норматив кандидата в майстри спорту з боротьби вільної!
Декілька наших хлопців, на перемоги яких ми розраховували, завершили чемпіонат без нагород. Претензій до них немає. Вони або отримали травми, або захворіли, і тому були зняті зі змагань лікарем.
ДІВЧАТА
Тут справи кращі. Маємо вищий результат. Всі чемпіонки та призери – вихованки тренера Володимира Васильчука.
У ваговій категорії до 50 кілограмів друге місце виборола кандидат в майстри спорту Ірина Касперська.
До 53 кілограмів чемпіонське звання присуджено Аллі Богданець.
До 57 кілограмів чемпіонкою стала Марія Жульжик.
У ваговій категорії до 62 кілограмів чемпіонка – рокитнівчанка  Юлія Федорович.
До 65 кілограмів перемогла Ніна Зубок.
Анастасія Лозян, як виявилось, фінішувала першою у ваговій категорії до 76 кілограмів.
Іван Парчук,
головний секретар чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 332 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0