Головна » 2019 » Лютий » 11 » Спорт
14:43
Спорт

Перемоги рокитнівських борців

У Рівному 1-3 лютого пройшов юнацький чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби. Він був відбірковим до чемпіонату України та Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games», які пройдуть 16-19 лютого в столиці України м. Києві. Рокитнівська команда виступила задовільно. Маємо двох чемпіонів серед хлопців та трьох чемпіонок-дівчат. Ще є призери.

ЮНАКИ
У ваговій категорії до 38 кілограмів учень Рокитнівської гімназії Станіслав Марковець, отримавши декілька перемог, виборов бронзову нагороду.
У ваговій категорії до 44 кілограмів учень Рокитнівської гімназії Дмитро Богданець був, як кажуть, «на голову вищий суперників». Розкидав усіх і виборов чемпіонське звання! У цій же ваговій категорії Олександр Ковалевич (тренери Алла Богданець та Володимир Васильчук) став третім.
До 48 кілограм. Чемпіонське звання здобув учень Рокитнівського ліцею Вадим Коханевич (тренери Алла Богданець та Володимир Васильчук). Старший брат Станіслава Марковця Віталій Марковець завоював бронзу.
У ваговій категорії до 57 кілограмів Орест Міськов програв боротьбу за звання чемпіона і став другим призером.
Владислав Дрогальчук фінішував третім у ваговій категорії до 68 кілограмів.
Томашгородець Юрій Борисовець, програвши боротьбу за золото, виборов друге місце у ваговій категорії до 75 кілограмів.
ДІВЧАТА
У ваговій категорії до 39 кілограмів учениця Рокитнівського ліцею (школа №2) Олександра Бондар, впевнено перемігши чотирьох суперниць, стала чемпіонкою Рівненщини.
У ваговій категорії до 50 кілограмів перемогла рокитнівчанка Анна Поштар (тренери Олександр Старинський та Володимир Васильчук).
ЇЇ однокласниця по Київському обласному ліцею-інтернату фізичної культури та спорту Марія Кляпко виграла у ваговій категорії до 54 кілограмів, другою фінішувала учениця Рокитнівського ліцею Дарина Гордійчук.
Третє місце у ваговій категорії до 58 кілограмів здобула Марія Жульжик.
Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 336 | Додав: faust123451 | Рейтинг: 0.0/0