Головна » 2019 » Квітень » 26 » Спорт
10:17
Спорт

Чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

В Сарнах пройшов чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед старших юнаків та дівчат по міжнародній прийнятій назві – серед кадетів. Рокитнівська команда борців виступила… задовільно. Маємо одного чемпіона серед хлопців (плюс Вадим Шупрудько переміг, виступаючи за команду Сарненського району, де він навчається в педагогічному коледжі) та трьох чемпіонок-дівчат. Призери теж є. Змагання були відбірковими до чемпіонату України.
ЮНАКИ
У ваговій категорії до 45 кілограмів чемпіонське звання присуджено учневі Рокитнівського ліцею (Школи №2) Олександру Ковалевичу (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець).
У ваговій категорії до 48 кілограмів учень Рокитнівської гімназії першорозрядник Дмитро Богданець став другим, а Дмитро Васильчук третім призером.
До 51 кілограма третім фінішував Віталій Марковець.
У ваговій категорії до 55 кілограмів не було рівного вихованцеві рокитнівської школи  вільної боротьби першорозряднику Вадиму Шупрудьку, який став  чемпіоном Рівненщини.
ДІВЧАТА
Виступили трохи краще. Рокитнівські дівчата здобули три чемпіонські титули та кілька призових медалей.
У ваговій категорії до 40 кілограмів чемпіонкою Рівненщини стала першорозрядниця Олександра Бондар, а третьою фінішувала її подруга Діана Вежичанін.
У ваговій категорії до 43 кілограмів друге та третє місця здобули Марія Тіт та Анна Пащенко.
У ваговій категорії до 53 кілограмів друге та третє місця здобули Ірина Касперська та Дарина Гордійчук.
До 57 кілограмів друге місце здобула Марія Жульжик.
У вагових категоріях до 69 та 73 кілограмів перемогли рокитнівчанки. Дві Анастасії Гордійчук та Лозян стали чемпіонками Рівненщини.
Всі дівчата, крім Олександри Бондар та Діани Вежичанін, учениці тренерів Володимира Васильчука та Алли Богданець.
16-19 квітня в змаганнях чемпіонату України серед юнаків та дівчат, який пройде в   м. Бахмут на Донеччині, візьмуть участь семеро рокитнівчан: Олександра Бондар, Вадим Шупрудько, Віталій Кулакевич (збірна Рівненщини), Анна Поштар, Юлія Лесковець, Неля Попок, Назар Богданець (збірна Київщини). Чекаємо медалей!
Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 283 | Додав: faust123451 | Рейтинг: 0.0/0