Головна » 2019 » Вересень » 9 » Спорт
13:35
Спорт

Відкриті уроки в неділю

Розпочала свої матчі у другому колі відкритої першості Олевської ОТГ кисорицька "Спарта". В стартовий осінній день вона приймала одного з лідерів цих змагань – олевський "Штурм". Без будь-якої розвідки господарі одразу пішли штурмом на «Штурм», хоч зробити це було вкрай нелегко, адже до цього за годину до гри провідні гравці команди захищали честь «Граніта» на календарному матчі першості області з другою командою Садового Гощанського району. Як вони це робили в Масевичах – справа інша, а ось в Кисоричах вже на початку першого тайму упродовж 6-ти хвилин двічі відзначилися господарі – Віталій Питель та Олександр Ничипорчук. Першим розпечатав ворота гостей Віталій, чудово перекинувши м’яч за комір голкіпера олевчан, а директор спортивної школи на День знань показав на власному досвіді, як потрібно раціонально розпоряджатися м’ячем у карному майданчику супротивника. 2:0 – такий результат першого тайму.
У другому таймі Микола Андруховець доводить рахунок до розгромного – 3:0. Відчуваючи, що рахунок, а з ним і матч, зроблено, господарі самозаспокоїлись і ледь було не поплатилися. Ще один урок на День знань – грати потрібно до кінця. На доданих 92-ій та 94-ій хвилинах зустрічі двічі відзначився Олександр Новак. Останній раз з пенальті. На більше часу не вистачило. Добре, що суддя додав лише 4 хвилини. Але це анітрішечки не применшує перемогу «Спарти».
Вітаємо спартанців з перемогою і зичимо наступної перемоги в домашньому матчі 7 вересня з «Вересом» із Лопатич о 17-00 годині.
На фото: атака – переважна риса футболістів «Спарти»