14:15
Спорт

Практично як
Аргентина Ямайку – 6:0

Що не кажи, приємно писати про успіхи нашої команди – кисорицької «Спарти» в не нашому, не рокитнівському чемпіонаті району. Знаю, якою кров’ю, яким потом даються ці успіхи, тож писати хочеться якнайкраще. Не завжди це виходить, та й не завжди вікторії у спартанців на кожному кроці, в кожному матчі кожного туру. Бувають і поразки. Але ще ніколи в нинішньому році «Спарта» не покидала свій красивий стадіон переможеною. Тож хай і далі все буде так.
Думалось мені, що поєдинок 12 туру відкритої першості Олевської об’єднаної  територіальної громади між ФК «Сущани» і «Спартою» відбудеться 21 вересня на кисорицькій «Маракані», адже в першому колі  сущанці не змогли побачити місцевий красень-стадіон, по-простому не виїхали на цей поєдинок і, як підказує здоровий глузд та елементарна логіка, повинні були не тільки отримати бублик, а й в другому колі предстати у всій красі перед спартанцями у Кисоричах. На жаль, такої логіки і глузду в організаторів не знайшлося, тож футболісти «Спарти» трьома авто здійснили неповторний екскурс до Сущан, дошкульно вдаривши цим автопробігом по нашому і олевському «бездоріжжю та нехлюйству».
А ще дошкульніше вдарили господарів футбольного газону своєю майстерністю та бажанням забити гол, щоб хоч якось провчити порушників футбольних змагань.
В першому таймі, зізнаюсь відкрито, не дуже виходило все у наших футболістів, але чудова зв’язка Григорій Крупенко – Віталій Питель на очах сущанських вболівальників показала вміння створювати гольові моменти з нічого, і на 30-ій хвилині Віталій відкрив рахунок. Не зважаючи на масовані атаки гостей, перший тайм так з мінімальним рахунком 0:1 і завершився. Після перерви «Спарта» примножила свої зусилля. Не знаю в скільки разів, але рахунок збільшила вп’ятеро. На 51-ій хвилині Григорій Крупенко забиває красень-гол у самісіньку «дев’ятку» і передав чергу для забивання Пителю. Той довго в черзі не стояв і на 58-ій хвилині зробив рахунок – 3:0, передавши право на гол своєму куму – 4:0.
Добивали далі господарів прицільним ударом здалеку Дмитро Лозян та більш потужним пострілом Олександр Колодич – 6:0.
Що ж, мої вітання всім причетним спартанцям до цієї вікторії! Попереду вирішальна битва із ФК "Радовель-Зіркою" в Кисоричах 28 вересня о 16-ій годині на красені-стадіоні, котрий ще не знає і, сподіваюсь, не пізнає поразок "Спарти".