Головна » 2019 » Жовтень » 11 » Спорт
08:43
Спорт

Лиця Фортуни не узріли…

З однаковим рахунком – 1:1 закінчилися матчі 18-го туру першості області з футболу, в яких брали участь команди Рокитнівського району: «Полісся» та «Граніт». В кожному матчі наші земляки небезпідставно прагнули перемоги, але примхлива пані Фортуна не повернулася до поліщуків лицем.
У Володимирці, де матчі з участю наших футболістів проходять особливо енергійно, місцева «Енергія» першою відкрила рахунок ще в першому таймі, на що в рокитнівчан знову знайшлася масевицька «паличка-виручалочка» – той же Олександр Ничипорчук, який і провів гол-відповідь. На тому команди й розійшлися, хоча ні володимирчанам, ні рокитнівчанам з набутого очка зиску було мало – в турнірній таблиці вони так і залишились на своїх місцях.
Можливо, саме тому, що в Масевичах томашгородський «Граніт» відібрав у вараського «Моноліта» – головного переслідувача «Полісся» очко, і зосталася наша команда на 4-ій сходинці турнірної таблиці. Натиск, який вчинили томашгородці, особливо в першому таймі, міг би привести і до більшого, ніж один красень-гол, який зі стандарту розіграв дует Григорій Крупенко – Олександр Ярмошик на 24 хвилині.
Збільшити свою перевагу господарі ні в першому, ні в другому таймі не змогли. Ні, відсутності кращого і дискваліфікованого голеадора томашгородців Віталія Пителя не відчувалося – відчувався технічний брак інших гравців ланок нападу та півзахисту.
А в другому таймі спрацювало до оскоми набите футбольне правило – «не забиваєш ти – забивають тобі». На 65-ій хвилині гості з аута послали м’яч у воротарський майданчик, звідки його було переадресовано нападнику, котрий, на думку тренера Юрія Кінчура та глядачів, знаходився в офсайді, який і послав шкіряну кулю мимо нашого голкіпера Романа Покальчука, встановивши статус-кво- 1:1. Подальші докази своєї правоти тренера «Граніта» привели тільки для демонстрації йому «гірчичника» головним арбітром матчу з Вараша Тарасом Штиньом (чомусь всю суддівську бригаду Рівненська обласна федерація футболу призначила з міста команди-суперниці). Та й подальші атаки воріт атомників «Гранітом» не привели до бажаної вікторії.
Можливо, в наступному, 19-ому турі, нашим командам пощастить відібрати по три очка у аутсайдерів першості – команд ФЦ «Дубне»,  з якою 12 жовтня на виїзді зіграє «Граніт» та у «Стандарт-Водника», якого 13-го екзаменуватиме в Рівному наше «Полісся».