Головна » 2019 » Листопад » 2 » Спорт
09:57
Спорт

Мами вибирають боротьбу!

Мабуть, якби був девіз цього юнацького чемпіонату Рівненщини, то цей заголовок найбільш підійшов би. Ніколи ще стільки мам, бабусь та сестричок за моєї пам’яті не приходило вболівати за рокитнівських спотсменів. Може, тому в спортзалі Рокитнівського медучилища наші борці і виступили на юнацькому чемпіонаті Рівненщини з вільної боротьби досить непогано. І це ще м’яко сказано! Маємо п’ять чемпіонів серед хлопців та трьох чемпіонок-дівчат. Призерів багато. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який пройде в Одесі в кінці листопада.
ДІВЧАТА
У ваговій категорії до 28 кілограмів щонайкраще виступила Анна Васильчук (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець). Вона – чемпіонка Рівненщини! Третє місце тут здобула Анна Манглієва.
У ваговій категорії до 30 кілограмів чемпіонське звання завоювала Діана Вежичанін. На шляху до нього вона здобула чотири перемоги!
Ангеліна Манглієва виборола бронзу у ваговій категорії до 33 кілограмів.
Змагаючись у ваговій категорії до 42 кілограмів, срібну медаль здобула Марія Тіт (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець).
У ваговій категорії до 62 кілограмів перемога присуджена рокитнівчанці Дарині Гордійчук (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець).
ЮНАКИ
У ваговій категорії до 29 кілограмів рокитнівчани Артем Лящук та Микола Бондар зайняли друге та третє місця.
У ваговій категорії до 35 кілограмів учень Рокитнівської гімназії Станіслав Марковець вийшов у фінал чемпіонату, де здобув вольову перемогу з рахунком 5:4 над дубенчанином Іллею Климчуком.
Змагаючись у ваговій категорії до 38 кілограмів, бронзову нагороду завоював Володимир Волинець (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець).
Станіслав Мельник став чемпіоном у ваговій категорії до 41 кілограма. У фіналі чисто технічно переміг Дмитра Британюка (Дубно). Третім тут фінішував Руслан Фуркалюк з с. Остки.
До 48 кілограмів бронзову нагороду завоював Прокопчук Кирило (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець).
У ваговій категорії до 52 кілограмів впевнено та красиво переміг рідний брат Станіслава Марковця – Віталій. Ще один рокитнівчанин Ілля Клус в цій ваговій категорії фінішував третім.
У ваговій категорії до 75 кілограмів перемога присуджена томашгородцю Юрію Борисовцю.
85 кілограмів. Другим став рокитнівчанин Владислав Дрогальчук.
Начебто і непогано. На мою думку, недобрали два золота. Причини є. Будемо їх знищувати.
Далі турніри та чемпіонат України!
Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 248 | Додав: faust123451 | Рейтинг: 0.0/0