Головна » Спорт
« 1 2 3 4 5 6 ... 37 38 »

Назар Богданець – чемпіон!
Дмитро Денисюк – срібний призер!

З 22 по 24 листопада  у місті Біла Церква пройшли змагання відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби на призи триразового Олімпійського чемпіона Олександра Медведя серед юніорів (молоді). Перше місце зайняте на цьому турнірі давало право на присвоєння звання майстра спорту України з вільної боротьби. В турнірі, крім українських борців, взяли участь кращі спортсмени Білорусі та збірна Ізраїлю.
У ваговій категорії до 79 кілограмів змагалося 13 спортсменів, з них четверо мали звання майстра спорту України. Також боролися члени юніорської збірної Білорусі Ілля Хамцов та Ізраїлю Максим Каспірович. Вихованець рокитнівської школи ... Читать повну новину

Категория: Спорт | Просмотров: 306 | Добавил: faust123451 | Дата: 07.12.2019 | Комментарии (0)

Рокитнівська бронза Словаччини!

15-17 листопада 2019 року в словацькому місті Кошіце пройшли змагання міжнародного юніорського турніру з вільної боротьби ХХІ "International tournarnent" V - 4 Olimpic Hopes", які носили особисто-командний характер. В турнірі взяли участь команди з Словаччини, Польщі, Чехії, Угорщини та України. На килим вийшло більше 100 юніорів, серед яких було багато чемпіонів та призерів національних чемпіонатів своїх країн. Виступаючи у ваговій категорії до 79 кілограмів, вихованець рокитнівської школи вільної боротьби Назар Богданець, здобувши три перемоги над борцями з Польщі, Угорщини та України став третім призером змагань.
Важковаговик Дмитро Денисюк (до 125 кг) мав повне пра ... Читать повну новину

Чемпіони Рівненщини!

В місті Рівне пройшов чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, який був відбірковим до Кубка України серед чоловіків та жінок, що пройде в  Києві на початку грудня. Фіналісти чемпіонату Рівненщини вибороли право на присвоєння спортивного розряду кандидата в майстри спорту, а третє давало право на присвоєння першого розряду. Рокитнівчани виступили непогано. Могли б і краще. Та цьогорічний чемпіонат був осбливим. Найсильнішим за всю історію проведення чемпіонатів області з вільної боротьби. Адже, у ньому брали участь відразу вісім майстрів спорту України!
ЧОЛОВІКИ
У ваговій категорії до 57 кілограмів у фінал вийшли дває рокитнівчан, учні Володимира Васильчука та Алли Б ... Читать повну новину

Дмитро Денисюк – бронзовий призер!

З 7 по 9 листопада в Херсоні пройшли змагання відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юніорів (молоді), у яких взяли участь команди з усіх областей України та міста Києва. Закордон представляли білоруси та молдавани. Перемога на турнірі давала право на присвоєння звання майстра спорту України.
У ваговій категорії до 125 кілограмів змагалося троє майстрів спорту. Рокитнівчанин Дмитро Денисюк двом з них програв і фінішував третім.
Іван Парчук,
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради з вільної боротьби.

Тимофій Ковальчук – чемпіон «Кубка древлян»!
Діана Вежичанін – друга!

З 31 жовтня по 2 листопада 2019 року в  старовинному Коростені пройшли змагання відкритого Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат під назвою «Кубок древлян». В ньому взяли участь команди з дев'яти областей України та білоруські борці з Мінська, Гомеля, Пінська.
ДІВЧАТА
Учениця Рокитнівської гімназії Діанка Вежичанін вийшла у фінал вагової категорії до 33 кілограмів. На жаль, там програла з рахунком 14:16 представниці Білорусі Софії Зуєвій (Гомель). Можливо, завадила травма… Ангеліна Манглієва, виступаючи в цій ваговій категорії, програла боротьбу за бронзу і фінішувала п& ... Читать повну новину

Максим Трохимчук –  чемпіон міжнародного турніру!

31 жовтня в Харкові відбувся професійний бій зі змішаних єдиноборств ММА між кандидатом в майстри спорту з вільної боротьби, рокитнівчанином Максимом Трохимчуком (UKR ) та представником Ірану (IRN) Hosein Horshidi. Достроково яскраву перемогу отримав вихованець рокитнівської школи вільної боротьби Максим Трохимчук!
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради.

ОЛЕКСАНДРА БОНДАР – ЧЕМПІОН ЗМАГАНЬ!

1-2 листопада в Білій Церкві пройшли змагання відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченого Дню захисника України.
У ваговій категорії до 43 кілограмів чемпіонське звання виборола Олександра Бондар.
Вихованки рокитнівського тренера Володимира Васильчука Анна Поштар та Неля Попок здобули срібло у вагових категоріях до 57 та до 73 кілограмів.
тренер Рокитнівської ДЮСШ
районної ради.

Мами вибирають боротьбу!

Мабуть, якби був девіз цього юнацького чемпіонату Рівненщини, то цей заголовок найбільш підійшов би. Ніколи ще стільки мам, бабусь та сестричок за моєї пам’яті не приходило вболівати за рокитнівських спотсменів. Може, тому в спортзалі Рокитнівського медучилища наші борці і виступили на юнацькому чемпіонаті Рівненщини з вільної боротьби досить непогано. І це ще м’яко сказано! Маємо п’ять чемпіонів серед хлопців та трьох чемпіонок-дівчат. Призерів багато. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який пройде в Одесі в кінці листопада.
ДІВЧАТА
У ваговій категорії до 28 кілограмів щонайкраще виступила Анна Васильчук (тренери Володимир Васильчук та Алла Богда ... Читать повну новину

Юрій Борисовець – срібний призер!

З 24 по 26 жовтня 2019 р. у Києві пройшли змагання Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби, присвячені пам’яті срібного призера Олімпійських ігор в Сіднеї Євгена Бусловича. В турнірі взяло участь близько 400 юних спортсменів.
Вихованець рокитнівської школи вільної боротьби томашгородець Юрій Борисовець, змагаючись у ваговій категорії до 73 кілограма, здобув срібну нагороду!
Хай щастить!

No komments!

Після основного матчу попереднього  туру, в якому рокитнівське «Полісся» безбарвно і безславно програло на «Ювілейному» своєму основному супернику – дубровицькому «Лісівнику» з мінімальним рахунком – 0:1 і тим самим втратило прекрасний шанс здобути «бронзові» медалі першості, виступ нашої команди можна справедливо вважати невдалим. І справа тут не в медалях, справа не в місцях…
Вболівальники старшого покоління пам’я-тають те існуюче неписане правило для футболістів «Полісся», в якому було сказано: «Ви можете в будь-яких обласних змаганнях програти всім командам, але виграти в «кишкоїдів» з Дубровиці і ваш виступ буде ус ... Читать повну новину