09:51
Відмінно – БОРЦІ!

Відкрита першість Рівненської
ДЮСШ №5 з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

У Рівному 27 вересня пройшла відкрита першість Рівненської ДЮСШ №5 з вільної боротьби серед 106 юнаків та дівчат з Рокитнівського, Сарненського, Рівненського, Дубнівського, Березнівського, Здолбунівського районів та міста Рівне. Рокитнівчани виступили добре. Маємо чемпіонів та призерів.
ДІВЧАТА
У ваговій категорії до 52 кілограмів чемпіонкою Рівненщини стала Анастасія Лозян. Вона отримала у фіналі чисту перемогу над кандидатом в майстри спорту з Рівненського району.
Юлія Лесковець програла подрузі у півфіналі і зайняла третє місце.
Дівчата є учнями Рокитнівської школи-ліцею (колишня школа №2) та вихованками «колосовського» тренера Володимира Васильчука.
ЮНАКИ
Те, що борці-рокитнівчани, як і дівчата, є одними з найсильніших на Рівненщині, було підтверджено і їх нинішнім виступом.
У ваговій категорії до 28 кілограмів змагалося 14 юних борців. Віталій Кулакевич без проблем переміг всіх суперників і став чемпіоном!
У ваговій категорії до 42 кілограмів фінал був рокитнівським. У ньому Назар Богданець чисто технічно переміг Дмитра Прокопчука. Назар був названий найтехнічнішим борцем змагань.
У ваговій категорії до 47 кілограмів третім фінішував вихованець тренера Володимира Васильчука Дмитро Шеремет.
У вазі до 53 кілограмів друге місце зайняв Назар Берташ, а третім став Станіслав Прокопчук.
До 59 кілограмів, учень Рокитнівської ЗОШ №3 Владислав Чубик вийшов у фінал, де програв по балах чемпіону Рівненщини Дмитру Данчуку, який на три(!!!) роки старший. Перший період Влад виграв, потім досвід переважив, і він поступився. Олександр Ковальчук у цій ваговій категорії фінішував третім.
Рокитнівських борців підтримує та надає суттєву допомогу юним спортсменам шанувальник цього виду спорту підприємець Андрій Галицький.
Іван Парчук,
головний секретар відкритої першості Рівненської ДЮСШ №5 з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 494 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0