Відео

Головна » 2014 » Березень » 13 » БОРЦІ НЕ ПІДВЕЛИ!
10:44
БОРЦІ НЕ ПІДВЕЛИ!
У Здолбунові пройшов чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь команди Рокитнівського, Сарненського, Рівненського, Дубнівського, Здолбунівського районів та міста Рівне. Усього було 90 учасників. Рокитнівчани виступили добре. Маємо чемпіонів та призерів.
ДІВЧАТА
У ваговій категорії до 38 кілограмів чемпіонкою Рівненщини стала Юлія Лесковець. Змагаючись у ваговій категорії до 46 кілограмів, другою фінішувала Анастасія Лозян.
Чемпіонське звання, змагаючись у вазі до 53 кілограмів, здобула рокитнівчанка Алла Кириловець! Ще одна рокитнівчанка Марина Рацкевич взяла «срібло», змагаючись у ваговій категорії до 56 кілограм.
Всі дівчата є ученицями Рокитнівського школи-ліцею (колишня школа №2) та вихованками «колосовського» тренера Володимира Васильчука.
ЮНАКИ
Борці-рокитнівчани вже давно є одними з найсильніших на Рівненщині. Це було підтверджено і їх нинішніми виступами. У найлегшій ваговій категорії до 42 кілограмів з чемпіонством не пощастило. Зате маємо другого та третього призерів чемпіонату. Це представники рокитнівського «Колосу» Владислав Кулакевич та Дмитро Прокопчук.
Змагаючись у ваговій категорії до 46 кілограмів, чемпіоном став вихованець тренера Володимира Васильчука Юрій Бугайчук. Третім фінішував учень Рокитнівського професійного ліцею Тарас Пахнюк. У вазі до 50 кілограмів минулорічний чемпіон Рівненщини Юрій Яцкевич фінішував третім.
Принциповий поєдинок відбувся у ваговій категорії до 54 кілограмів. Неодноразовий чемпіон області рокитнівчанин Микола Кузьмич проти чемпіона Рівненщини серед чоловіків, кандидата в майстри спорту дубенчанина Юрія Климчука. Очікувалася важка, принципова сутичка. Не вийшло. Микола впевнено ведучи по балах, в кінці поєдинка поклав Климчука на спину. У ваговій категорії до 58 кілограмів неодноразовий чемпіон області рокитнівчанин Руслан Масовець у фіналі з рахунком 6:8 програв неодноразовому чемпіону Рівненщини здолбунівчанину Владиславу Сафронову.
Ще один принциповий поєдинок відбувся у ваговій категорії до 63 кілограмів. Неодноразовий чемпіон області рокитнівчанин Максим Трохимчук проти чемпіона Рівненщини серед чоловіків, кандидата в майстри спорту дубенчанина Павла Гупалюка. Важкої та принципової сутички, на яку так сподівалися тренери Гупалюка, не вийшло. Максим просто знищив суперника, кидавши того на килим, як хотів, та перевертавши в партері до чисто технічної перемоги. Чемпіонська перемога! Третім у цій вазі став Ілля Запека.
У ваговій категорії до 69 кілограмів студент Рокитнівського медичного училища другорозрядник Дмитро Федоренко по балах програв свій фінал кандидату в майстри спорту Петру Яковцю з Рівненського району. У вазі до 85 кілограмів дебютував студент Рокитнівського медичного училища Василь Шпілька. Зайняв друге місце. Це непогано.
Рокитнівські борці щиро вдячні тим підприємцям, які неодноразово надавали фінансову підтримку спортсменам. Це Сергій Стрілець, Віктор Кириловець та Андрій Галицький. Без їхньої допомоги наших перемог могло б і не бути.
Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 516 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0