Головна » Спорт
1 2 3 ... 37 38 »

Ми будемо знову боротися
Київська бронза НАЗАРА БОГДАНЦЯ

З 25 по 27 вересня у Києві пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років.
У чемпіонаті взяло участь двоє рокитнівських майстрів спорту України – Віталій Кулакевич та Назар Богданець. Поступаючись суперникам за віком та досвідом вони ще крім цього вирішили спробувати себе у більш важких вагових категоріях. А чому б і ні? Свій план на цей рік вони виконали. Віталій став чемпіоном України серед юнаків, а Назар завоював срібло юніорського чемпіонату. Обидва зайвий раз підтвердили звання майстра спорту. Це щоб ніхто не сумнівався.
У ваговій категорії до 65 кілограмів майстер спорту рокитнівчанин Віталій Кулакевич у першому поєдинку зу ... Читать повну новину

Категория: Спорт | Просмотров: 9 | Добавил: faust123451 | Дата: 04.10.2020 | Комментарии (0)

Максим ТРОХИМЧУК – переможець кубка України з панкратіону!

17-20 вересня 2020 р. в місті Бровари на Київщині пройшли змагання Кубка України з панкратіону.
Змагаючись серед чоловіків у ваговій категорії до 62 кілограмів в розділі "Фул/ММА", кандидат у майстри спорту з вільної боротьби рокитнівчанин Максим Трохимчук, перемігши трьох суперників: з Києва, Чернігова та Чернівців, став володарем Кубка України з панкратіону! Особливо варто відзначити його перемогу над киянином, майстром спорту міжнародного класу з рукопашного бою. Далі буде!
Іван Парчук,
старший тренер Рівненської області з вільної боротьби.
На фото: Максим Трохимчук володар Кубка України!

Довідка
Панкратіон (грец. pan «усе»; грец ... Читать повну новину

Ми будемо знову боротися!

ВІТАЛІЙ КУЛАКЕВИЧ – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ!
Анастасія ГОРДІЙЧУК – СРІБЛО!
Олександра БОНДАР – БРОНЗА!
З 2 по 5 вересня 2020 р. у Харкові пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат до 17 років (U-17).
У чемпіонаті взяли участь 2 рокитнівських юнаків та п’ятеро дівчат-борців. З них троє увійшли в кращу трійку українських борців. Розповім тільки про тих, хто своїми результатами прославив наш край, здобувши медалі чемпіонату!
ЮНАКИ
Майстер спорту рокитнівчанин Віталій Кулакевич змагався у ваговій категорії до 60 кілограмів, де боролося 47 юних атлетів. З них троє були чемпіонами України та учасниками юнацького чемпіонату Європи. Це Віталій ... Читать повну новину

Борцівське срібло та бронза львова

З 20 по 23 серпня 2020 р. у Львові вперше після жорсткого карантину пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів (молоді) та жінок до 23 років.
У чемпіонаті взяли участь 4 рокитнівських спорсмени та одна дівчина-спортсменка. З перерахованих четверо були майстрами спорту України!
ЮНІОРИ
У ваговій категорії до 57 кілограмів першорозрядник з Кисорич Вадим Шупрудько програв по балах полтавчанину і посів одинадцяте місце (командний залік був по 12 включно).
У ваговій категорії до 61 кілограма майстер спорту рокитнівчанин Віталій Кулакевич у першому поєдинку зустрівся з чемпіоном світу, старшим за себе на три роки ма ... Читать повну новину

РОКИТНІВСЬКІ ОРЛИ!

З 7 серпня 2020 р. у Києві на двох килимах Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного пройшли змагання Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юніорів пам'яті першого серед українців чемпіона світу з вільної боротьби (1959), срібного призера Олімпійських ігор в Римі (1960), володаря Кубка світу (1958) Володимира Синявського. Змагання можна розглядати як один з етапів підготовки до чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів, який стартує у Львові 20 серпня.
Всі четверо рокитнівських борців не осоромили рідного Полісся, завоювавши медалі змагань.
У ваговій категорії до 57 кілограмів першорозрядник з села Кисоричі Вадим Шупрудько програв чемпіону України серед юнаків, майстру спорту ... Читать повну новину

СПОРТ Назар Богданець – чемпіон

11 березня майстер спорту України з вільної боротьби рокитнівчанин Назар Богданець, вигравши чотири поєдинки, став чемпіоном Львівської області з вільної боротьби серед юніорів у ваговій категорії до 86 кілограмів.
Іван ПАРЧУК,
старший тренер Рівненської області.
На фото: Назар Богданець.

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНЩИНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ СЕРЕД ЮНІОРІВ

У Рівному 10-12 березня пройшов черговий чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юніорів (молоді), який був відбірковим до першості України, що пройде у місті Львові. Рокитнівчани виступили непогано. Участь у ньому взяли команди Рокитнівського, Сарненського, Рівненського, Дубенського районів та міста Рівне.
ДІВЧАТА
Змагаючись серед дівчат у ваговій категорії до 50 кілограмів, друге місце виборола Марія Тіт.
Чемпіонками у вагових категоріях до 53, 57, 59 кілограмів стали Ірина Касперська, Дарина Гордійчук, Марія Жульжик.
Всі дівчата – вихованки тренерів Алли Богданець та Володимира Васильчука.
ЮНІОРИ
У ваговій категорії ... Читать повну новину

VІІІ відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту
міжнародного класу, переможця Кубка світу Ігоря Первачука
Рокитнівчанин Дмитро Денисюк – чемпіон!
Назар Богданець – срібний призер!

З 28 лютого по 1 березня у спортивному комплексі СКА в місті Львові пройшли змагання міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків, юніорів та дівчат, пам’яті відомого львівського борця, майстра спорту міжнародного класу, переможця Кубка світу Ігоря Первачука.
У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з Білорусі, Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, Румунії, Молдови, Чехії, Угорщини та 20 областей України. Для українських юні ... Читать повну новину

Десятий ювілейний фестиваль

Саме таким цьогоріч виявився традиційний «Фестиваль спортивних ігор», який відбувся 27 лютого у спортивних залах ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та колишніх вчителів фізичної культури цієї школи Руслана Дубовця, Анатолія Ковтуцького та Олександра Богданця. Як завжди, команди змагалися у триборстві, яке включало у свою програму такі популярні види спорту: футзал, баскетбол та волейбол. Як і у минулі роки, ігри фестивалю були ініційовані та організовані районною професійною спілкою працівників освіти.
На змагання прибули об’єднані команди ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ №3» та Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ст.- ліцей», Карпи ... Читать повну новину

Чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби
серед юнаків та дівчат

25-27 лютого у Сарнах пройшов чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед старших юнаків та дівчат (кадетів). Рокитнівська команда борців виступила задовільно. Маємо трьох чемпіонів серед хлопців (плюс кисоричанин Вадим Шупрудько переміг, виступаючи за команду Сарненського району, де він навчається в педагогічному коледжі) та двох чемпіонок-дівчат. Призери теж є. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який пройде наприкінці березня у Харкові.
ЮНАКИ
У ваговій категорії до 45 кілограмів третє місце виборов учень Рокитнівської гімназії Станіслав Мельник.
У ваговій категорії до 48 кілограмів чемпіоном став учень Рокитнівс ... Читать повну новину