Головна » 2020 » Грудень » 14 » Cпорт
16:14
Cпорт

БОРЦІВСЬКІ ПІДСУМКИ 2020-го

Проходить 2020… Важкий рік, який змінив наші плани, змінив життя. Короновірусний та високосний. Рік місцевих виборів.

Незважаючи на все це, борці не звикли нити і скаржитись. Тому, ми можемо прямо дивитися в очі рокитнівчан та йти з високо піднятою головою. Чим рокитнівчанам можна точно пишатися – це спортивними досягненнями своїх борців.

Підводимо підсумки. В 2020-му ми добре відборолися на всіх чемпіонатах України. Наші хлопці та дівчата сміливо виходили на борцівський килим, де, здобуваючи перемоги, піднімалися на сходинки спортивних п’єдесталів пошани українських чемпіонатів.

У серпні 18-річний майстер спорту України Назар Богданець завоював срібну медаль чемпіонату України серед юніорів, змагаючись у ваговій категорії до 79 кілограмів, а вже у вересні стартував у більш важкій ваговій категорії до 86 кілограмів та здобув бронзу чемпіонату України серед чоловіків до 23 років. Упродовж двох місяців Назар двічі зумів підтвердити норматив майстра спорту України з вільної боротьби!

Майстер спорту України Дмитро Денисюк, змагаючись серед юніорів на чемпіонаті України у Львові, став третім. Це добрий результат, але не для Денисюка.

Учениця тренера Володимира Васильчука – майстер спорту України Юлія Лесковець, чемпіонка Європи і срібний призер чемпіонату світу серед дівчат, перейшла у вікову групу юніорів та виступала вперше після важкої травми на чемпіонаті України серед юніорок, де здобула срібло.

Майстер спорту України та член штатної спортивної команди Рівненської області Віталій Кулакевич, змагаючись серед юнаків до 17 років у Харкові, зміг проявити свої кращі спортивні якості та продемонструвати волю до перемоги. Вдруге став чемпіоном України з вільної боротьби! Підтвердив ще раз норматив майстра спорту України! Відмінний результат!

На цьому ж чемпіонаті Олександра Бондар фінішувала третьою серед дівчат та виконала норматив кандидата у майстри спорту з вільної боротьби.

Учениця тренера Володимира Васильчука Анастасія Гордійчук здобула срібло чемпіонату України серед дівчат, змагаючись у ваговій категорії до 73 кг, теж виконала норматив кандидата у майстри спорту з вільної боротьби.

Все це було б неможливим без тієї підтримки та розуміння, які ми отримуємо з боку батьків спортсменів, представників рокитнівського бізнесу та влади.

Тому хочеться подякувати всім, хто в нас вірив та підтримував! Хай нам всім щастить і в 2021 році! Міцного здоров’я!