Головна » 2013 » Жовтень » 10 » Надія вмирає останньою
10:33
Надія вмирає останньою
Минулого тижня футбольна команда „Полісся” провела два матчі першості області.
У першому, який відбувся 2 жовтня на „Ювілейному”, наші футболісти буквально розтрощили рівненську команду ДЮСШ „Верес” з рахунком 5:1 і вийшли на другу сходинку першості, яка дає перепустку до вищого футбольного дивізіону обласних футбольних змагань. Голи в нашій команді провели: Олександр Ничипорчук – 2, два Віталії – Ковальчук і Питель по одному та Григорій Крупенко.
Наступний матч у Вельбівному Острозького району проти місцевого клубу, який ішов на третьому місці, відстаючи від „Полісся” на два очка, давав у разі перемоги нашої команди чудову можливість відірватись від острожан на 5 очок і прекрасні шанси на путівку до вищої обласної ліги. Та й нічия влаштовувала рокитнівчан. Однак... Маючи чимало прекрасних моментів для відкриття рахунку, „Полісся” уже на 35 хвилині  поступалося – 0:1. І все-таки через 5 хвилин кращий бомбардир „Полісся” і обласної першості Олександр Ничипорчук зрівнює рахунок, і доводить кількість своїх забитих голів до 11.
І в другому таймі наші футболісти мали чудові нагоди вийти вперед, однак (ще одне „однак”) – не забиваєш ти – .... Наприкінці матчу футболісти з Вельбівного, правда, не без допомоги судді, схиляють шальки терезів на свою користь, і за втраченими очками після цього 15 туру випереджають „Полісся” на 1 очко.
Ще один претендент на футбольну папаху – дубенський „Спатрак” свої шанси не втратив, в Бугрині Гощанського району розгромив місцеву „Калину” – 3:0 і перед 16 туром випереджає „Полісся” на 1 очко. В 16 турі, 13 жовтня, наші футболісти прийматимуть ту ж саму „Калину”, а заключні два матчі першості проведуть в гостях: 19 жовтня в Дубному, а 26 го – в Садовому Гощанського району проти лідера – однойменної місцевої команди, яка вже забронювала собі квитки до вищої ліги.
Але і „Полісся” всіх шансів скласти їм компанію поки що не втратило.