12:45
Нам пишуть

Краще спортивне село Рівненщини 2015

15 червня цього року в селі Зоря Рівненського району відбулись обласні сільські спортивні ігри Рівненщини 2015 року серед сільських та селищних рад на «Краще спортивне село», що приурочені до 65-ти річчя утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

До програми змагань включено міні-футбол, гирьовий спорт, теніс настільний, шашки. Право представляти Рокитнівщину у цьому заході вибороли спортсмени Рокитнівської сільської ради у районних змаганнях за такою ж програмою.

Жагу до перемоги та безкомпромісну гру продемонстрували Віктор Пахнюк та Ірина Коханевич, які у складі команди настільного тенісу посіли друге місце. Також високий рівень підготовки продемонстрував майстер спорту з гирьового спорту житель с.Рокитне Андрій Прокопович, який за сумою двох вправ у абсолютній ваговій категорії посів друге місце.

Команда з міні-футболу у складі Руслана Волевача, Анатолія Богданця, Дмитра Масовця, Віталія Гончара, Олександра Колодича, Олександра Ярмошика у боротьбі за футбольні трофеї зустрілись з командами Костопільського (0:0), Здолбунівського (3:0), Корецького (2:1) районів, а у фінальній зустрічі поступились команді Соломіївської сільської ради Дубровицького району (1:0). Таким чином, футболісти с. Рокитне посіли ІІ місце.

З урахуванням усіх здобутків спортсменів с. Рокитне, Рокитнівська сільська рада у підсумковому заліку посіла ІІІ місце, поступившись спортсменам с. Клевань Рівненського району – І місце та спортсменам Соломіївської сільської ради Дубровицького району – ІІ місце.

Отож, сільські спортсмени с. Рокитне у змаганнях на «Краще спортивне село» стали третіми і були нагороджені грамотою Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» та кубком. Вітаємо призерів обласних сільських спортивних ігор Рівненщини – 2015, бажаємо міцного здоровя та нових спортивних перемог.