Головна » 2015 » Червень » 11 » Спорт
18:12
Спорт

Ультрамарафон Княжа Сотня – 2015

23 травня цього року в м. Вишгород, що під Києвом, проходив Чемпіонат України з бігу на 50 км. Цей забіг був організований Марафонклубом «Київ 42195» і був присвячений пам’яті відомого українського співака Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка), що трагічно загинув у автокатастрофі. В Чемпіонаті України з ультрамарафону в бігу на 50 км взяли участь 35 учасників, з яких лише 25 добігли до фінішу. Приємно, що серед них були і два наших рокитнівських спортсмени – Ігор Грицуняк та Микола Богданець, які вже не вперше змагалися в офіційних забігах на марафонських дистанціях, а цього разу спробували себе і в ультрамарафоні. Якщо на попередньому марафонському турнірі, що відбувався в м. Харків, Микола Богданець на дистанції 42 км переміг свого колегу по команді, то на 50-ти км вже Ігор випередив Миколу на одну сходинку в кваліфікаційній таблиці. В даному випадку ретельніша підготовка до змагань, а, можливо, й морально-вольові якості вплинули на результат боротьби. Ігор Грицуняк подолав 50 км за 04 год. 50 хв. 04 сек. і посів 11 місце серед 25-ти учасників, що дістались фінішу. 12 місце з часом 04 год. 50 хв. 27 сек. – здобуток Миколи Богданця. Лише 23 секунди розділили спортсменів. Для порівняння першу сходинку посів учасник змагань з результатом 03 год. 11 хв. 45 сек., а останню – з часом 06 год. 29 хв. 24 сек. Більше трьох годин різниці! Підсумки таких змагань не передбачувані. Паралельно із забігом на 50 км проходили змагання з бігу на 30 км, 10 км і навіть на 100 км! Як бачимо, можливостям людини немає меж! А тому, окрім привітання з хорошим результатом, хочу побажати нашим марафонцям нових звершень на досить непростому шляху «спортсмена-ентузіаста», який своїм прикладом пропагує високі ідеали здорового способу життя в суспільстві!