Головна » 2016 » Лютий » 4 » Спорт
10:16
Спорт

наші дівчата – п’яті!

З 26 по 29 січня в центрі Олімпійської підготовки Конча-Заспа пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років (U-23). У них взяли участь команди з усіх областей України та міста Києва. Змагання були відбірковими до чемпіонату Європи. Спортсмени, які зайняли 1-5 місця (чоловіки) та 1-3 місця (жінки), виконували норматив для присвоєння звання майстра спорту України.
У складі збірної команди Рівненщини виступало двоє рокитнівчанок – вихованок ДЮСШ «Колос», які у 2015 році на цих змаганнях посіли 8 місця.
У ваговій категорії до 53 кілограмів Віра Бугайчук програла чемпіонці світу – майстру спорту міжнародного класу Олені Кремзер, а потім, у боротьбі за третє місце поступилася чемпіонці Європи – майстру спорту міжнародного класу Ларисі Скоблюк.
До 69 кілограмів тренер Рокитнівської ДЮСШ «Колос» та діюча спортсменка Анна Кінчур, отримавши декілька перемог у боротьбі за бронзу, програла призерці чемпіонату Європи – майстру спорту Тетяні Тичині.
Отже, дівчата фінішували п’ятими на чемпіонаті України.
На жаль, їм трохи не вистачило досвіду і майстерності, щоб стати «бронзовими» призерами змагань і отримати звання майстра спорту України.
Це відмінний результат, який демонструє, що дівчата із глибинки перемістились з 8-го місця на 5-те, тобто є зростання майстерності та професійного росту у порівнянні з вихованками спортивних ліцеїв, шкіл вищої спортивної майстерності, училищ олімпійського резерву.
До суддівства змагань чемпіонату України також було запрошено Рокитнівського тренера, суддю національної категорії Івана Парчука.
Останнім часом я перестаю розуміти керівництво району. У нас і так в спорті району, виключаючи вільну боротьбу, справи не вельми втішні, а тут фактично припиняється фінансування «колосовської» ДЮСШ. Це при тому, що ми показуємо непогані результати! Може, варто переглянути позицію, поки все не зайшло надто далеко?