Головна » 2016 » Березень » 24 » Спорт
09:49
Спорт

Успішний виступ в місті Лева

4-5 березня в місті Львові пройшли змагання міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті відомого львівського борця, майстра спорту міжнародного класу, переможця Кубка світу Ігора Первачука. У змаганнях взяли участь 375 юних борців з сімнадцяти областей України та міста Києва. Закордонні команди представляли юні атлети з Молдови, Словаччини та Польщі. Конкуренція за призові місця була надзвичайно жорсткою. Не кожен призер чемпіонату України зійшов на сходинку п’єдесталу. Рокитнівчани продемонстрували потужну боротьбу і довели, що вони гідні сини поліської землі.
Почну розповідь з характеристики боротьби вихованця учня Рокитнівської гімназії, а нині учня Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту Назара Богданця, який боровся у ваговій категорії до 59 кілограмів. У цій ваговій категорії змагалося 30 спортсменів. Серед лідерів, безперечно, були бронзові призери чемпіонату України серед юнаків Нарек Погосян (Біла Церква) та Вадим Куриленко (Бровари), Артем Усачов (Запоріжжя – 5 місце на юнацькому чемпіонаті України).
Сказати, що цей навчальний рік почався для Назара погано було б занадто м’яко. Все почалося з того, що у вересні на тренуванні Назар зламав ліву руку. Коли рука зрослася він на змаганнях у листопаді, вирішив, мабуть, для симетрії зламати собі ще праву руку. І її зламав! Хтось інший вже після цих прикрих травм кинув би боротьбу та у вихованців Рокитнівської школи боротьби завжди був сталевий характер. Назар навіть не став чекати, поки знімуть гіпс. Вже з ним він бігав кроси і тренувався. І ось перший старт. Надзвичайно сильний за складом юнацький турнір у Львові.
У першому поєдинку Назар чисто технічно перемагає борця з Кривого Рогу Андрія Яценка. В другій сутичці здобуває нелегку перемогу по балах (6:1) над киянином Богданом Ліманським. У третьому двобої важка перемога (12:10) над закарпатцем Артуром Буковичем. Півфінал. Назар програє бронзовому призеру юнацького чемпіонату України Вадиму Куриленку (Вище Броварське училище фізичної культури і спорту). У боротьбі за третє місце рокитнівчанин зустрічається з бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків Нареком Погосяном (Біла Церква), якому вже разів зо три чисто технічно програвав. На цей раз успіх був на боці Назара Богданця. Він переміг з рахунком 6:4! Завойована бронзова нагорода!
У цій ваговій категорії (59 кг) змагається ще один рокитнівчанин, учень Рокитнівської ЗОШ №3 Владислав Чубик. Він у нижній групі. Вигравши три поєдинки у борців зі Львівської, Волинської та Запорізької областей, вийшов до півфіналу змагань, де програв киянину Віталію Манеці. У боротьбі за третє місце Влад чисто технічно переміг запоріжця Артема Усачова і став бронзовим призером змагань.
До 32 кілограмів змагалося 23 юнаків. Учень Рокитнівської гімназії першорозрядник Віталій Кулакевич переміг чотирьох суперників, по черзі отримавши чисті перемоги над  борцями з Житомирської, Львівської та Полтавської областей, і вийшов до фіналу турніру, в якому по балах програв іванофранківцю Валентину Білашевському. Завойовано друге місце.
Змагаючись серед дівчат у ваговій категорії до 52 кілограмів, Юлія Лесковець (тренер Володимир Васильчук) виборола бронзу.
Враховуючи гостру конкуренцію та велику кількість учасників, виступ рокитнівських борців можна оцінити як добрий!