Головна » 2016 » Серпень » 25 » Спорт
09:22
Спорт

Бенефіс одного гравця

У середу 10 серпня стартувало ще одне футбольне змагання, дебютантом якого на цей раз була карпилівська «Зоря». Називається це змагання – обласна «Ліга чемпіонів-2016». В ній беруть участь чемпіони районів минулого року. «Зоря» не була чемпіоном району 2015 року, не була навіть призером, але той факт, що в лавах цієї молодої самобутньої і перспективної команди не виявилось жодного гравця-учасника цьогорічного чемпіонату та першості області з футболу (саме цього вимагав основний пункт регламенту «Ліги чемпіонів-2016»). Зоряни були допущені до 1-го етапу цих змагань 1/8 фіналу, де, окрім них, змагались ще 15 команд. А свій дебют, перший матч провели вони проти чемпіона Володимиреччини і заодно переможця «Ліги чемпіонів-2015» – командою «Горинь» з села Великі Цепцевичі.
До речі, я назвав би це село не Великі, а Довгі Цепцевичі, адже простягнулось воно (уявіть собі!) аж на 9 кілометрів, де обабіч шосейки і тягнуться сотні, якщо не тисяча, хатин великоцепцевчан і лиш в центрі створилось пару розгалужень, серед яких і розташоване було місце першої битви рокитнівських «нечемпіонів» з володимирецькими чемпіонами та переможцями Ліги.
Але битви, як такої, не було. Це було побиття немовляти, це був бенефіс одного гравця – Анатолія Примака. І хоч прізвище в нього рокитнівське, але сам він з тих же Цепцевичів і наскидав він карпилівським «однофамільцям» під саму зав’язку. Саме він на 10 хвилині вгатив м’яч  зі штрафного поміж вуха воротаря «Зорі». Через 10 хвилин воротар виставив неправильно стінку, тож Анатолій без особливих проблем через метрову діру послав м’яч у дальній від воротаря кут – 2:0. Це був другий із 5-ти забитих Примаком голів у ворота «Зорі», причому 4 з них Анатолій провів із стандартних положень – штрафних ударів, які великоцепцевчанин виконував бездоганно. А на 30-ій хвилині «Горинь» робить рахунок розгромним – 3:0.
«Якщо так покірно через кожні 10 хвилин пропускати, то рахунок в кінці матчу спрогнозувати досить легко», – чомусь подумалось мені.. і дійсно – через 10 хвилин уже 4:0 на користь «Горині» і команди пішли на перерву.
Та моїм прогнозам збутися не судилося. «Горинь» не тягла до їх справдження 2 голи – 7:0, тож питання виходу до наступного етапу в цій парі вирішено. А, можливо, вчора в Карпилівці, де проходив матч-відповідь, сталося диво? Поцікавлюсь обов’язково…
Що ж, перший карпилівський млинець виявився глевким. Але саме в таких матчах-дебютах формується стійкість та обороноздатність і команди взагалі, і гравців зокрема. Та й майстерність також. І хоч вона – ця майстерність, як і досвід, приходить з роками, такі роки у карпилівців не за горами.
Василь Кирмик.
На фото: Анатолій Примак (на дальньому плані) в обвід стінки робить рахунок 6:0.