Головна » 2017 » Січень » 26 » Спорт
09:56
Спорт

Чемпіонат Європи з боротьби «СУМО»

12-16 січня в м. Будапешт (Угорщина) пройшов чемпіонат Європи з боротьби «СУМО». В цих змаганнях брали участь 400 спортсменів з таких країн світу як Угорщина, Польща, Німеччина, Естонія, Болгарія, Азербайджан, Україна, Словакія, Литва та інші.
У складі збірної команди України взяли участь 3 вихованки Рокитнівської ДЮСШ Рокитнівської районної ради майстри спорту, чемпіонки України Алла Яцкевич, Віра Бугайчук та Анна Кінчур.
Серед дорослих виступали Віра Бугайчук та Анна Кінчур, які здобули по дві перемоги та поступилися у бронзовому фіналі і посіли четверті місця у своїх вагових категоріях. Заради справедливості хотілося б відзначити, що в боротьбі за 3 місце Анна Кінчур двічі перемагала господарку змагань із Угорщини та судді були упереджені до нашої спортсменки.
У віковій групі до 21 року блискуче виступила Алла Яцкевич, яка посіла 2 місце, здобувши перемогу над спортсменками з Польщі, Німеччини та в півфіналі у напруженій боротьбі перемогла призерку чемпіонату з Естонії і потрапила до фіналу, де зустрілася з представницею Болгарії, якій у запеклій боротьбі поступилася.
Вітаємо спортсменок з вдалим виступом на чемпіонаті Європи. Сприяли поїздці спортсменок на чемпіонат Європи голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Анатолій Кінчур, народний депутат Василь Яніцький, директор Рокитнівської ДЮСШ районної ради Олександр Ничипорчук, Рокитнівський сільський голова Петро Гончар, Рокитнівський селищний голова Руслан Дубовець, приватні підприємці Олег Березюк, Віктор Кириловець, Роман Марковець, Захар Кушнір.