Головна » 2017 » Травень » 3 » Спорт
09:26
Спорт

Юнацький чемпіонат Рівненщини

У Сарнах пройшов юнацький чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби, в якому взяли участь команди Рокитнівського, Сарненського, Рівненського, Володимирецького, Дубровицького, Здолбунівського районів та міста Рівне. Рокитнівська команда виступила… задовільно. Маємо трьох чемпіонів серед хлопців та трьох чемпіонок-дівчат. Призерів є багато. А якщо додати те, що ряд вихованців рокитнівської школи вільної боротьби успішно представляли Сарни та Рівне, то для невдоволення підстав немає. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який пройде в м. Чернівці в середині травня.
ЮНАКИ
У ваговій категорії до 42 кг учень Рокитнівської гімназії першорозрядник Павло Кибукевич став чемпіоном змагань, впевнено здолавши всіх! Третім у цій ваговій категорії фінішував Вадим Коханевич з села Рокитне.
У ваговій категорії до 46 кг вихованець Рокитнівської школи вільної боротьби, а нині учень Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту Віталій Кулакевич теж виборов чемпіонське звання.
У ваговій категорії до 54 кг учень Рокитнівської ЗОШ №2 Владислав Кулакевич вийшов у фінал, де здобув впевнену перемогу. Третє місце в цій ваговій категорії виборов Андрій Стрілець.
У ваговій категорії до 58 кг третіми фінішували учень Рокитнівської гімназії Вадим Рацкевич та кисорчанин Тарас Боюка.
До 63 кг вихованці Рокитнівської ДЮСШ районної ради Анатолій Дудик та Дмитро Дейлйчук вибороли треті місця, виступаючи за команди … Сарн та Рівного, де навчаються.
До 69 кг фінал був рокитнівським. Вихованець Рокитнівської ЗОШ №3, а нині студент Сарненського педагогічного коледжу кандидат у майстри спорту Владислав Чубик з рахунком 3:0 виграв в учня Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту першорозрядника Назара Богданця. На чемпіонат України поїдуть обоє.
У ваговій категорії до 76 кг учень Кисорицької школи Тарас Крупенко став третім.
У ваговій категорії до 100 кг друге місце зайняв томашгородець Андрій Прит.
ДІВЧАТА
Рокитнівські дівчата здобули три чемпіонські титули та одну «бронзу» змагань.
У ваговій категорії до 38 кг третє місце зайняла Дарина Гордійчук.
У ваговій категорії до 46 кг чемпіонкою Рівненщини стала Марія Кляпко.
Шульжик Людмила перемогла у ваговій категорії до 60 кг.
Анастасія Лозян була першою у ваговій категорії до 70 кг.
Попереду юнацький чемпіонат України, який пройде наприкінці травня в м. Чернівці.
Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 371 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0