Головна » 2017 » Липень » 7 » Спорт
17:31
Спорт

Гарячий футбольний липень

Минулого тижня відбулося 2 тури першого кола першості області з футболу – 10-й в середу 28 червня та 11-й – 1-2 липня. В загальному підсумку для обох наших команд, що беруть участь в цих змаганнях, ці тури склалися не зовсім вдало – рокитнівське «Полісся» набрало  50% очок, маючи програш та виграш, а томашгородський «Граніт» зумів один матч звести внічию, а один програти.
Томашгородці, граючи в Осовій Дубровицького району проти місцевого «Сокола» – аутсайдера першості , не змогли здолати його опір і задовольнилися нульовою нічиєю.
Рокитнівське «Полісся» в себе вдома приймало лідера змагань команду «Коливань» з Клеваня Рівненського району і, на жаль, поступилося – 1:3. Це була третя поразка нашої команди, яка в суботу 1 липня грала в Острозі проти місцевої «Острог-Академії». Вкрай напружений і безкомпромісний поєдинок двох команд сусідів по турнірній таблиці завершився поразкою майбутніх академіків – 1:2.
Виграш «Полісся» впритул наблизив команду до лідируючої групи.
А «Граніт» в неділю 2 липня приймав ще одного з лідерів – команду «Калина» з села Бугрин Гощанського району. Дебютні сумбурні атаки томашгородців  успіху, звичайно, не мали, а гості вже на 15-ій хвилині повели в рахунку, а на тій же 15-ій хвилині, але вже другого тайму, подвоїли рахунок. Наперед заплановану поразку  «Граніту» під завісу матчу «Калина» підтвердила ще одним голом, довівши рахунок до розгромного – 0:3.
В цю середу відбулися матчі 12-го туру, в яких «Полісся» приймало володимирецьку «Енергію», а «Граніт» грав у Рівному проти «Водника». Про їх результати повідомимо в наступному номері «НР». А  вихідними днями відбудуться матчі передостаннього туру 1 кола першості області. В суботу в Демидівці проти місцевого «Стира» гратиме «Полісся», а в неділю на стадіоні склозаводу відбудеться матч «Граніт»-«Волинь-Цемент» м. Здолбунів.
Завтра 7 липня на стадіоні склозаводу відбудеться пропущений матч ветеранського чемпіонату серед команд північної групи, в якому наші ветерани прийматимуть ровесників з Березного.