Головна » 2017 » Серпень » 17 » Спорт
13:47
Спорт

Достроковий чемпіон району – кисорицька «Спарта»

Тиждень, що минув, був багатим на футбольні події. Саме в цей період відбулися два тури чемпіонату району з футболу, які практично визначили і чемпіона району, і володарів призових місць. У 8-ому турі, 9 серпня, в Масевичах проходив матч «Лісівник» – «Зоря» с. Карпилівка, який закінчився цілковитим розгромом команди гостей – 5:0. Ще більшого добився в цьому турі борівський «Інтер», який буквально розтрощив у себе дома томашгородський «Граніт» з рахунком 8:0.
Цетральним в турі був поєдинок на стадіоні склозаводу, де «Челсі» з села Рокитне приймав лідера – кисорицьку «Спарту». У випадку перемоги рокитнівчани могли навіть посперечатися за чемпіонське звання. Сказати по-правді, вони дали справжній бій лідеру, хоча вже на 17-ій хвилині, завдяки голу, проведеному Тарасом Берташем, поступалися – 0:1 та через 10 хвилин влучний удар Анатолія Богданця встановлює рівновагу – 1:1. З таким рахунком і закінчився перший тайм, а на перших хвилинах другого Володимир Савчук виводить «Челсі» вперед – 2:1. Матч уже добігав до завершення, а лідер нічого не міг протиставити рокитнівчанам. І лише під завісу матчу капітан «Спарти» Віталій Питель встановив рівновагу, а на доданих арбітром хвилинах Віталій Чмуневич приносить таку бажану для «Спарти» перемогу – 3:2 і реальні шанси на чемпіонське звання.
Все вирішував передостанній 9-ий тур, який відбувся спекотного недільного щасливого дня 13 серпня.
Цікавим та інтигуючим виявився перший матч цього туру в Боровому, де «Інтер» приймав минулорічного чемпіона – масевицький «Лісівник», і вже на початку другого тайму впевнено перемагав – 3:0, завдяки хет-трику, який провів в цьому матч Олександр Довгаль.
Але згодом борівчани чи то зарано повірили в перемогу, чи надмірно розслабилися, що дало змогу лісівникам не тільки зрівняти рахунок, завдяки дублю Віталія Ковальчука та забитому пенальті Віталієм Гончаром, але наприкінці матчу і вийти вперед – 4:3. Цей четвертий переможний гол провів ударом «п’ятої точки» капітан Олександр Ничипорчук.
Другий поєдинок на стадіоні склозаводу між «Челсі» та «Гранітом» закінчився перемогою рокитнівчан з двозначним рахунком – 10:1, причому Віталій Кибукевич провів в цьому матчі 4 голи, а Володимир Савчук відзначився хет-триком.
13-е число стало щасливим для кисорицької «Спарти», яка в нелегкому поєдинку все-таки «добила» карпилівську «Зорю». Здавалось, рахунок – 4:1 красномовно свідчить про цілковиту перевагу «Спарти», однак далась ця перевага ціною неймовірних зусиль кисорицьких футболістів. Господарі відзначилися досить рано – на 11-ій хвилині. Це зробив Андрій Андруховець дальнім пострілом під поперечину (див.фото 1). Далі матч проходив на зустрічних курсах, але настирні карпилівці все ж домоглися свого результату на 35-ій хвилині, завдяки старанням Сергія Брички – 1:1 Закінчення першого і початок другого таймів пройшли при цілковитій перевазі «Спарти», (фото 2) однак м’яч вперто не хотів влітати у ворота «Зорі». Так тривало до 55-ої хвилини, до вирішальної заміни, коли вийшов на футбольний газон Григорій Крупенко. Саме він і вивів «Спарту» вперед, а, забігаючи наперед, скажу, що він наприкінці матчу і поставив остаточну крапку в цьому поєдинку – 4:1, третій же гол провів Михайло Тетерук.
Заповнений кисорицький стадіон бурхливо вітав свою команду із достроковим здобуттям чемпіонського звання. Запорука успіху цієї дружньої команди – злагоджена робота Кисорицького сільського голови Станіслава Брички, спортивного директора ФК «Спарта» Миколи Трохимчука і президента клубу Миколи Ковальця – власників гуртівні «Газда».  Неабияка заслуга в цьому і тренера команди «Спарта» Анатолія Крупенка – ветерана і одного з безперечних лідерів рокитнівського футболу. Вітали її і гравці всіх південних команд чемпіонату, вітали Кисорицький сільський голова Станіслав Бричка та голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір. Вітав і автор цих рядків.
Коли команда разом з керівництвом зробили пам’ятне фото (фото 3), я спитав у голови райдержадміністрації про його враження від команди чемпіонів, то. Микола Захарович відповів, що організація гри «Спарти», організація футбольних поєдинків у Кисоричах на найвищому рівні, в чому безперечна заслуга і тренера, і Кисорицького сільського голови.
Це приклад для наслідування всім нашим сільським головам, це приклад змістовної організації дозвілля своїх земляків.
Додати щось до цього мені важко. Скажу лише одне, що на цьому футбол в районі не закінчується. 16-17 серпня відбудеться останній тур чемпіонату району, в якому гратимуть «Лісівник» – «Спарта», «Челсі» – «Інтер» та 17 серпня – «Зоря» – «Граніт», 20 серпня рокитнівським дербі «Граніт» – «Полісся» розпочнеться друге коло першості області, а на День Незалежності, 24 серпня, «Полісся» прийматиме на «Ювілейному» здолбунівський «Експрес»,  «Граніт» гратиме цього дня у Костополі. 26-го свій старт у другому колі візьмуть і ветерани «Полісся».
Окрім цього, планується і проведення Кубка району з футболу. Плануємо тримати вболівальників на пульсі футбольних подій.
Василь Кирмик.
На фото: команда «Спарта» Кисорицької сільської ради – чемпіон Рокитнівського району з футболу сезону 2017 року.
Зліва направо на передньому плані: Микола Пахнюк, Тарас Крупенко, Андрій Андруховець, Михайло Брана, Михайло Андруховець, Василь Трохимчук, Тарас Єремейчук, Вадим Гордійчук.
На задньому плані: Віталій Чмуневич, Олександр Дробуш,  Віталій Питель – капітан, голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, Анатолій Крупенко – тренер, Станіслав Бричка – Кисорицький сільський голова, Григорій Крупенко, Анатолій Федорович, Юрій Крупенко, Андрій Кириловець, Михайло Тетерук.