10:48
Спорт

ПЕРЕМОЖНІ ПОЄДИНКИ
 РОКИТНІВСЬКИХ БОРЦІВ

В приміщенні Рокитнівської ДЮСШ районної ради пройшов юнацький чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби. 115 учасників, а саме команди Рокитнівського, Сарненського районів та Клесівської громади, Дубровицького, Рівненського, Дубнівського, Здолбунівського, Володимирецького районів та міста Рівне прибули до Рокитного. Головний суддя змагань Володимир Васильчук (Рокитне, І категорія). Головний секретар – Іван Парчук (Рокитне, національна категорія).
У відкритті змагань взяли участь та привітали спортсменів: начальник відділу молоді та спорту Рокитнівської РДА Леонід Федорович, директор Рокитнівської ДЮСШ Олександр Ничипорчук, представник відділу освіти Василь Бунько, головний редактор районної газети «Новини Рокитнівщини» Наталія Лозян. Рокитнівська команда, як і очікувалося, виступила добре. Маємо п’ять чемпіонів серед хлопців та трьох чемпіонок-дівчат. Призерів є багато. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який пройде в м. Ужгород наприкінці жовтня.
ЮНАКИ  Перше чемпіонське звання у своєму житті виборов учень Рокитнівської гімназії Дмитро Богданець. У фіналі він впевнено переміг досвідченого і титулованого здолбунівчанина Артема Одукальця. Дмитро Богданець – чемпіон Рівненщини у ваговій категорії до 35 кг!
У ваговій категорії до 38 кг чемпіонське звання здобув учень Рокитнівського ліцею Вадим Коханевич. Його товариш і син головного судді змагань – Дмитро Васильчук – теж не залишився без медалі, фінішувавши третім.
У ваговій категорії до 47 кг треті місця посіли Дмитро Яцкевич та учень Кисорицької школи Вадим Шупрудько.
У фіналі вагової категорії до 53 кг вихованець рокитнівської школи вільної боротьби Віталій Кулакевич  у справжньому двобої з дубенчанином Микитою Недеіним вирвав перемогу з рахунком 5:4.
До 66 кг вихованець Томашгородського ліцею Юрій Борисовець став третім.
У ваговій категорії до 73 кг рокитнівський борець Назар Богданець, розметавши суперників, як говорять футболісти, виграв «в одні ворота». Він кращий борець змагань!
У найважчій ваговій категорії до 100 кг впевнено переміг Назарій Берташ. Друге місце посів томашгородець, а нині учень Рокитнівського професійного ліцею Андрій Прит.
ДІВЧАТА  У ваговій категорії до 30 кг добре боролася Діана Вежичанін. Отримавши декілька перемог, на жаль, програла у фіналі. Друге місце.
У ваговій категорії до 34 кг третім призером стала Олександра Бондар.
До 37 кг Софія Яцкевич теж зійшла на третю сходинку п’єдесталу.
До 40 кг. Також це зробила учениця Рокитнівського ліцею Яна Прокопчук.
У ваговій категорії до 44 кг впевнено перемогла учениця Рокитнівської ЗОШ №3 Світлана Качановська! Другою та третьою фінішували рокитнівчанки Анна Поштар та Дарина Гордійчук.
Третій призер дівчачого чемпіонату України, кандидат у майстри спорту Ірина Касперська стала чемпіонкою у ваговій категорії до 48 кг, перемігши у фіналі свою подругу Марію Кляпко. Обоє дівчат є вихованками Володимира Васильчука.
У ваговій категорії до 62 кг другою фінішувала Юлія Федорович, а третьою –  учениця Будівської школи Анастасія Кушнір.
У ваговій категорії до 70 кг перемогла студентка Рокитнівського медучилища Анастасія Лозян, учениця Томашгородської (Сехівської) ЗОШ Неля Попок – третя.
І ще одна деталь, про яку треба сказати. Головним суддею та головним секретарем обласного чемпіонату з вільної боротьби були призначені рокитнівчани. Ви пам’ятаєте в історії рокитнівського спорту такий випадок? Я не пам’ятаю, щоб це було з олімпійського виду спорту. Це визнання вкладу рокитнівчан у розвиток вільної боротьби на Рівненщині, та заслуга тих людей, які допомагають у цьому.
Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби,  суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 465 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0