Головна » 2018 » Березень » 2 » Спорт
17:29
Спорт

Срібні призери Київщини!

20 лютого у Білій Церкві пройшли змагання чемпіонату Київської області з вільної боротьби серед юнаків (2001 – 2003 р.н.).
Віталій Кулакевич, змагаючись у ваговій категорії до 55 кілограмів, отримавши чотири перемоги, вийшов до фіналу, де програв бронзовому призеру чемпіонату України серед юнаків, учневі Броварського вищого училища фізичної культури та спорту, старшому за себе на два роки Віталію Годині.
Назар Богданець, у ваговій категорії до 71 кілограма, отримавши три перемоги та вийшовши до фіналу, програв чемпіону України серед юнаків, учневі Броварського вищого училища фізичної культури та спорту Вадиму Куриленку.
В результаті наші хлопці вибороли другі місця та були включені до збірної Київської області, яка візьме участь у чемпіонаті України, що пройде 5-8 березня в місті Бахмут, що на Донеччині.