13:59
Спорт

БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ
ТУРНІРУ МЕДВЕДЯ!

З 7 по 9 грудня у місті Біла Церква пройшли змагання відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби на призи триразового Олімпійського чемпіона Олександра Медведя серед юніорів (молоді). Перше місце, зайняте на цьому турнірі, давало право на присвоєння звання майстра спорту України з вільної боротьби. 18 команд – 116 учасників. В турнірі, крім українських борців, взяли участь кращі спортсмени Білорусі та Ізраїлю.
У ваговій категорії до 74 кілограмів вихованець рокитнівської школи вільної боротьби першорозрядник Назар Богданець був наймолодшим борцем у своїй ваговій категорії. І єдиним першорозрядником. Тут змагалося 16 спортсменів. Відборовся вище всяких похвал. Здобув «бронзову» медаль та виконав норматив кандидата в майстри спорту. Першою жертвою рокитнівського бійця став бронзовий медаліст чемпіонату України серед юніорів, студент Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, кандидат в майстри спорту Євген Батарон. Програв Назару з рахунком 5:3. Перша сенсація змагань! Натуралізований в Дніпрі чеченець Руслан Ахметханов поступився – 1:4.
У півфіналі від атак Назара ледве зміг врятуватися новоспечений майстер спорту, старший за нашого хлопця на три роки Валентин Бабій (Київщина). Перемога Бабія з рахунком 12:10. Боротьба за третє місце. Кандидат у майстри спорту херсонець Сергій Яковчук поступається рокитнівчанину 11:7. Після цієї зустрічі до мене підійшов старший тренер молодіжної збірної України, Заслужений майстер спорту Вадим Тасоєв і потиснув руку. Інші тренери теж привітали, віддавши належне вольовим якостям рокитнівчанина та його майстерності.
У ваговій категорії до 125 кілограмів вихованець рокитнівської школи вільної боротьби Дмитро Денисюк здобув бронзу. Чисто технічно переміг Алтушера Ліора (Ізраїль) та Валентина Хасаншина (Київщина). Програв чемпіонам України, майстрам спорту, срібному призеру чемпіонату Європи Юрію Ідзинському (Львів) та Роману Довгалюку (Херсон). Завдання на цей рік Дмитро виконав, завоювавши бронзу чемпіонату України серед чоловіків та виконавши норматив майстра спорту.