Головна » 2019 » Травень » 20 » Спорт
09:35
Спорт

«Дербі» «дербами», а нерви нервами

В першості області з футболу, яка стартувала 20 квітня, беруть участь 12 команд: «Случ» Березне, «Енергія» Володимирець, «Лісівник» Дубровиця, ФК «Садове»-2, «Рачин» Дубенський район, ОТГ «Клевань-Оржів» Рівненський район, «Моноліт» Вараш, ФЦ «Дубне», рівненський «Стандарт-Водник», «Зарічне» та рокитнівське «Полісся», яке з фінансових (жодної копійки з районного бюджету обом командам не було виділено, на відміну від інших районів) чи, можливо, з якихось інших причин, відмовилось виступати у вищому футбольному дивізіоні області. Щоправда, були спроби об’єднати обох учасників обласних змагань – «Полісся» та «Граніт» в одну команду, але вони потерпіли фіаско. Що ж, будемо сподіватись, що наше «Полісся» в цьому сезоні здобуде путівку до вищої ліги, бо задля чого брати участь в першості області?
Минулого четверга, 9 травня – на День Перемоги, 32-річний «Ювілейний» став свідком небувалого рокитнівського «дербі». Вперше в рамках обласної першості відбулася зустріч  двох команд з Рокитнівського району: Томашгородський «Граніт» «приймав» райцентрівське «Полісся». До цього матчу «Граніт» з 4-ма очками займав 5-е місце, «Полісся» з 3-ма очками трималося на 8-му.
Томашгородці, не маючи власного футбольного поля (воно тільки в стадії будівництва), завдяки наполегливості і старанням дійсного фаната футболу – президента ФК «Граніт» Івана Дідка) всі свої домашні матчі проводять в гостях і проводять, до речі, непогано, маючи 50%-ий результат. В матчі першого туру вони поступилися володимирецькій «Енергії» – 2:3, зате в другому турі в Зарічному перемогли господарів – 3:1. Матч 3-го туру в Садовому Гощанського району закінчився «миром» – 3:3.
Футболісти «Полісся» до цього «дербі» набрали третину очок, перемігши в першому турі на «Ювілейному» об’єднаних футболістів з Клеваня  та Оржева – 2:0, а потім отримали 2 поразки: в гостях у Рачині – 0:1 та в себе вдома (3-ій тур) – 0:2 від березнівського «Случа».
Щодо матчу 4-го туру то, коротше кажучи, розтиражованого «дербі» не вийшло. І хоч номінальним господарем зустрічі був «Граніт», «Полісся» з перших хвилин матчу довело, хто хазяїн у хаті. На 27 хвилині швидше всіх в карному майданчику томашгородців зорієнтувався Андрій Андруховець, який і відкрив рахунок – 1:0. Через 15 хвилин самого автора забитого гола знесли в «штрафній» і Віталій Гончар з пенальті подвоює рахунок.
В другому таймі «Граніт» не скидав своїх атакуючих обертів. Хтозна, як би закінчилося це дербі, реалізуй Олександр Ярмошик на 67-ій хвилині пенальті. Натомість, після його гарматного удару з 11-метрової позначки (фото 1594) м’яч, поцілувавши штангу, відлетів у поле. І хоча під завісу матчу Віталію Пителю вдалося скоротити до мінімуму рахунок матчу, на більше у «Граніта» не вистачило ні сил, ні часу, ні нервів, адже матч виявився напрочуд нервовим та напруженим. Перемога ж «Полісся» з рахунком – 2:1 цілком заслужена.