Головна » 2019 » Червень » 14 » Спорт
10:02
Спорт

Малюк – 2019

1 червня під такою назвою у нашому містечку Рокитне пройшли змагання традиційного Міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби «МАЛЮК-2019», присвяченого Дню захисту дітей. Борцівські килими, як і завжди, були покладені на площі біля будинку райдержадміністрації та районної ради.
У змаганнях взяло участь більше 200 юнаків, які представляли Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську, Житомирську, Хмельницьку області та столицю України – місто Київ. В турнірі взяли участь білоруські юнаки з міста Гомель.
На відкритті турніру його учасників вітали: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур, прес-аташе Асоціації спортивної боротьби України Олександр Пастухов, директор Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, Заслужений тренер України Олексій Семенюшко та заступник директора цього коледжу Степан Захарків, Заслужені працівники фізичної культури та спорту України Олександр Ткачук (Малин) та Володимир Попков (Олевськ), Заслужені тренери України Денис Кайда (Рівне), Микола Тарадай (Хмельницький), Володимир Свириденко (Київ).
Юні спортсмени показали добру боротьбу, в якій здобували яскраві перемоги! Глядачі вболівали краще, ніж на футболі! Серед найпалкіших вболівальників були сестрички, мами, батьки та бабусі юних борців.
Тренери, судді, глядачі, батьки спортсменів та учасники позитивно оцінили рівень та яскравість проведення змагань.
«Кращим борцем змагань» було названо чемпіона турніру з Хмельниччини Артема Овсюка! За проявлений чоловічий характер та волю до перемоги в борцівських поєдинках в номінації «За волю до перемоги» було нагороджено джурівчанина Валентина Білійчука. А кращим тренером змагань названо представника Івано-франківщини, джурівчанина Віктора Гаврилка. Джурів має чотирьох чемпіонів змагань!
Стоячи на п’єдесталі, всі переможці та призери отримали завойовані в чесній боротьбі шикарні нагороди.
Турнір пройшов за підтримки відділення Національного Олімпійського Комітету України в Рівненській області (голова – Микола Петренчук).
Рокитнівчани виступили добре. Маємо двох чемпіонів, двох других та двох третіх призерів.
У ваговій категорії до 20 кілограмів третє місце виборов Володимир Галицький. Назарій Михайлишин у боротьбі за бронзу програв.
У ваговій категорії до 23 кілограмів змагалося 16 юних борців. Тимофій Ковальчук, впевнено перемігши всіх суперників, став чемпіоном змагань!
У ваговій категорії до 29 кілограмів, де змагалося 33 юнаки, Володимир Даценко та Артем Лящук програли у боротьбі за бронзу.
Станіслав Марковець, змагаючись у ваговій категорії до 35 кілограмів (17 борців), отримав три перемоги і здобув бронзову нагороду.
У ваговій категорії до 52 кілограмів його старший брат Віталій Марковець вийшов у фінал змагань. Там, на жаль, програв коростенчанину. Віталій Марковець – срібний призер турніру!
Владислав Дрогальчук завоював срібну медаль у ваговій категорії до 68 кілограмів.
У найважчій ваговій категорії до 75 переміг томашгородець Юрій Борисовець!
По закінченню змагань, стоячи на п’єдесталі, всі переможці та призери отримали завойовані в чесній боротьбі нагороди. Кращі рокитнівські борці отримали премії від віце-президента Асоціації спортивної боротьби України Віталія Коваля.
Насамкінець хочу подякувати всім людям, зусиллями яких було створено це спортивне свято.
Іван Парчук,
головний секретар міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби «Малюк-2019», суддя національної категорії.