Головна » 2019 » Вересень » 14 » Спорт
08:24
Спорт

Хет-трик капітана-ветерана

Друге рокитнівське футбольне дербі, а мається на увазі матч першості області з футболу між двома командами Рокитнівського району, котрі виступають в цих змаганнях: «Полісся» та «Граніт», відбулось минулої неділі на спорткомплексі «Ювілейний». В першому – на День Перемоги, 9 травня, перемогли номінальні гості – ФК «Полісся» з мінімальною перевагою – 2:1, котрі грали на «власному» полі. Матч-відповідь відбувся через 5 місяців, 8 вересня, на тому ж газоні, а ось результат матчу відрізнився, скажу, забігаючи наперед, і досить. Цього разу більш, ніж переконлива перемога – 4:0!
Але ті, хто дивився на «Ювілейному» цей матч спочатку гри на власні очі не бачили тієї вагомої переконливості, особливо в першому таймі. Вірні собі томашгородці пішли на штурм воріт Павла Мельничука, хоч, правда, носив він досить сумбурний характер, і атаки «Граніта» легко розбивалися захисними редутами «Полісся», керованими досвідченими Віталіями: Гончаром та Ковальчуком. Та й гра в лідерів атак томашгородців Віталія Пителя, Олександра Ярмошика та Григорія Крупенка зовсім не клеїлась. До пори до часу  дрімаючий голкіпер «Граніта» прокинувся від настирливих атак футболістів «Полісся». Особливо надокучав захисникам капітан і вже «молодий» ветеран поліського клубу Олександр Ничипорчук, в якого ніби прокинулась друга футбольна молодість. Дарма, що запізно – в другому таймі. В першому йому явно не щастило, а ось Ігорю Масовцю – навпаки. Саме він став автором першого гола у ворота «Граніта». Так і пішли команди на відпочинок з мінімальною перевагою рокитнівчан – 1:0.
А в другому таймі забивав тільки капітан-ветеран. Спочатку він перевірив себе на виконання пенальті. Вийшло чудово (фото) – 2:0. Згодом прицільним виявився і удар з ходу без підготовки – 3:0. А не старіюча індивідуальна майстерність та вміння вибрати позицію привели до хет-трику капітана нинішніх чемпіонів району – 4:0. Давненько в матчах першості області нашим вболівальникам не бачились подібні англійські викрутаси у виконанні рокитнівських гравців.
Перемога «Полісся» вивела команду на четверте місце в турнірній таблиці (див. ліворуч), але й лідери не дрімали, то ж їх перевага в набраних очках залишилася досить відчутною – 11 очок від лідера – березнівського «Случа» та 6  – від його найближчих переслідувачів – дубровицького «Лісівника» та ФК «Садове -2» з Гощанського району.
Наступних вихідних у команд – вихідний (каламбур не завадить),  22 вересня «Полісся» поїде до Зарічного, а «Граніт» о 15-00 прийматиме в Масевичах аутсайдера – «Стандарт-Водник» з Рівного.

Категорія: Спорт | Переглядів: 240 | Додав: faust123451 | Рейтинг: 0.0/0