Головна » 2019 » Вересень » 23 » Спорт
10:02
Спорт

Рокитнівчани в призах!

З 13 по 15 вересня 2019 р. у Рівному пройшли змагання ХІІІ відкритого Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті майстра спорту та тренера Володимира Григоровича Кайди. В турнірі взяло участь 230 борців з різних міст Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Запорізької, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей та Білорусі.
Рокитнівчани виступили непогано, хоча чемпіона не привезли, але маємо два срібла та чотири бронзи. До активу можна також зарахувати три п’ятих місця. Чому активу? Тому, що ці хлопці боролися за медалі. Це раз. По-друге. Скажіть, п’яте місце серед 39 спортсменів це не так уже і погано? Тепер по вагових категоріях.
У ваговій категорії до 23 кілограмів (16 учасників). Сподівалися на перемогу учня Рокитнівської гімназії Тимофія Ковальчука. Він показав цілком пристойну боротьбу. На жаль, у півфіналі зробив грубу технічну помилку, і програв представнику чернівеччини… якого переміг у боротьбі за бронзу в Чернівцях. Так буває.  Дебютант Артур Пишевський тут став п’ятим.
У ваговій категорії до 26 кілограмів (25 учасників). Микола Бондар з села Рокитне, набивши великий «фінгал», програв півфінал. У боротьбі за бронзу переміг.
Найбільше учасників змагалося у ваговій категорії до 29 кілограмів – 39 чоловік!
Артем Лящук тут став п’ятим. Це непогано, але хочеться медальку.
У ваговій категорії до 35 кілограмів (29 учасників) учень Рокитнівської гімназії Станіслав Марковець завоював бронзу.
Його старший брат Віталій Марковець боровся у вагової категорії до 53 кілограмів (15 учасників). В першому поєдинку чисто технічно переміг сильного білоруса. На жаль, ведучи у другому поєдинку 5:0 з представником чернівеччини, програв.
У найважчій на цих змаганнях ваговій категорії до 73 кілограмів (10 учасників). Орест Міськов фінішував п’ятим, а томашгородець Юрій Борисовець здобув бронзу, перемігши хмельничанина та житомирянина.
Змагаючись серед дівчат, двоє рокитнівчанок здобули срібні нагороди.
У ваговій категорії до 30 кілограмів (12 учасниць) її виборола Діана Вежичанін, а у вазі до 39 кілограмів (19 учасниць) таку ж нагороду здобула учениця тренера Володимира Васильчука – Марія Тіт.