Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Спорт
08:37
Спорт

Чемпіон з Рокитного!

Минулі футбольні вихідні нічого путнього не принесли жодній з наших команд, котрі виступають у різних футбольних змаганнях. Нічиї ветеранів «Полісся» та кисорицької «Спарти» до подвигів не віднесеш, тим паче, програші наших двох команд в 17-ому турі першості області. Читач може не погодитись, бо обидві наші команди: томашгородський «Граніт» та рокитнівське «Полісся» програли лідерам першості – відповідно дубровицькому «Лісівнику» та гощанському ФК «Садове-2».
Але я заперечу, списувати програші на те, що поступилися лідерам, якось недоречно і безпідставно, бо ті лідери в недалекому минулому були вашими сусідами по турнірній таблиці, якщо не займали місця нижче…
Томашгородський «Граніт» тримався в Дубровиці дві третини матчу, як і належить цій породі мінералів, не зважаючи на тяжке поле, розмите пригоринською зливою. Перший тайм відстояли на «нулях», але варто було в другому припинитись цій осінній зливі, як почалася інша – гольова. Упродовж  якихось 25 хвилин господарі примусили нашого голкіпера Андрія Чубика тричі виймати промоклу як хлющ шкіряну кулю. А в нападі, безсумнівно, відчувалась відсутність дискваліфікованого «за язичок» кращого бомбардира «Граніта» Віталія Пителя.
Щодо «Полісся», то друга команда гощанського Садового була «по зубах» «Поліссю», що підтвердив і дебют матчу, коли чудовий гол у ворота «садівників» провів капітан рокитнівчан Олександр Ничипорчук. На жаль, подальшого розвитку атакуючі дії господарів не набули, а навпаки, гості, отямившись від шоку, встановили рівновагу. Перший тайм так і завершився кілками на стадіонному табло. В другій половині матчу ініціатива була на боці господарів, але, на превеликий жаль, ту ініціативу не можна було вставити на табло реалізованими моментами, котрі не використали той же Ничипорчук, Віталій Кибукевич, Віталій Ковальчук…
Під час однієї зі своїх небезпечних атак з лівого флангу гості провели переможний гол – 2:1 і записали на свій рахунок чергові, і дуже потрібні, три очка в боротьбі за путівку до вищої ліги області. Можливо, станеться щось непередбачуване, коли дві команди з одного села гратимуть у вищому обласному футбольному дивізіоні, чим не можуть нині похвалитись навіть і деякі райцентри.