13:47
Спорт

Відмінний виступ
рокитнівських борців!

20-21 грудня в місті Малин на Житомирщині пройшли змагання Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи Заслуженого майстра спорту, срібного призера ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні Валерія Андрійцева.
У змаганнях взяло участь 267 учасників. 21 команда з Житомирської, Донецької, Полтавської, Київської, Миколаївської, Чернігівської, Хмельницької та Рівненської областей.
Рокитнівські борці відборолися відмінно! Досить сказати з 15 рокитнівчан, які брали участь у цих надзвичайно цікавих та конкурентних змаганнях, троє стали чемпіонами, двоє срібними та двоє бронзовими призерами. Ще троє програли у боротьбі за бронзу.
Отже, дівчата.
У найлегшій ваговій категорії до 22 кілограмів Оленка Бондар фінішувала четвертою.
Діана Вежичанін боролася у ваговій категорії до 30 кілограмів (17 учасниць). До фіналу дійшла, виграючи в суперниць на одному диханні. У фіналі виграла перший період з рахунком 6:4 у Юлії Ронгавської з Миколаєва, і, ведучи в другому 8:4, вирішила чогось ризикнути. Результат був… плачевний. Суперниця накрила непідготовлений прийом і поклала нашу Діану на лопатки. Срібна медаль, начебто і непогано… Та золото було у нас майже в кишені… Будемо працювати далі.
Юнаки.
У ваговій категорії до 23 кілограми змагалося 22 учасники. Володимир Галицький програв поєдинок за бронзу і став п’ятим.
Вагова категорія до 26 кілограмів (16 учасників). Тимофій Ковальчук став чемпіоном турніру, чисто вигравши у всіх. Правда, у фіналі трохи перемкнуло, і він, наробивши купу дурниць, почав впевнено … програвати. Потім зібрався і поклав суперника на лопатки. Робота над помилками попереду.
У ваговій категорії до 29 кілограмів (16 учасників) боролося двоє рокитнівчан. Вони і зустрілися у фіналі. Як мені говорили інші тренери: «Такі поєдинки треба знімати на відео». Це дійсно була боротьба до кінця. Перший період з рахунком 3:4 виграв Віталій Кузьмич. У другому Артем Лящук наздогнав його і в результаті переміг з рахунком 7:6. Та двоє просто молодці!
Вагова категорія до 32 кілограми (38 учасників). Микола Бондар програє бронзу і стає п’ятим.
Станіслав Марковець змагався у ваговій категорії до 35 кілограмів (23 учасники). Показав надзвичайно красиву боротьбу, насичену карколомними кидками. Перемігши чотирьох спортсменів, виборов третє місце. Це непоганий результат. Ще кращу боротьбу показав його старший брат Віталій Марковець, який боровся так, що тренери з Донеччини мене спитали, в якому спортивному училищі чи ліцеї він вчиться. Поки що ні в якому. Та чемпіоном змагань в Малині став. Впевнено так став.
Вагова категорія до 69 кілограмів, Томашгородець Юрій Борисовець дещо розчарував. Замість першого зайняв третє місце. Отже, борцівський рік завершено здобуттям хорошого комплекту нагород. Після підведення загальнокомандного заліку виявилось, що команда рокитнівчан фінішувала другою. Перші борці з Хмельницького, треті малинчани.