Головна » 2020 » Січень » 10 » Спорт
13:07
Спорт

Борцівські підсумки 2019

Пройшов 2019… Підводимо підсумки. Цей рік був найуспішніший для наших борців за всю історію розвитку вільної боротьби на Рокитнівщині. Рокитнівські хлопці та дівчата змогли увірватися до лав юнацької збірної України та гідно представляли Україну на юнацьких чемпіонатах Європи (Італія) та світу (Болгарія), Всесвітніх іграх школярів (Угорщина).
Кандидатом в члени головної збірної України зараховано майстра спорту Дмитра Денисюка, а майстра спорту Юлію Лесковець включено до резерву збірної.
В італійському місті Фаєнца майстри спорту України Віталій Кулакевич та Юлія Лесковець дали бій кращим борцям Старого світу. Учениця тренера Володимира Васильчука Юлія Лесковець показала відмінний результат, ставши чемпіонкою Європи серед дівчат та срібним призером чемпіонату світу! Віталій Кулакевич виборов восьме місце серед юнаків на чемпіонаті Європи. Олександра Бондар фінішувала четвертою на Всесвітніх іграх школярів у Будапешті. Назар Богданець, вигравши сильний міжнародний турнір, виконав норматив майстра спорту України з вільної боротьби в 17 років! Неля Попок стала бронзовим призером чемпіонату України серед дівчат.
В 2019 році наші хлопці та дівчата добре боролися на міжнародних турнірах в Білорусі, Естонії, Словаччині, Італії, Литві, Туреччині, Угорщині. І майже на всіх змаганнях піднімалися на п’єдестали!
В Рокитному знову успішно пройшов традиційний міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби «Малюк-2019» та чемпіонат Рівненської області серед наймолодших юнаків та дівчат.
Наші рокитнівчани входять до складу збірної Рівненщини у всіх вікових групах.
Рокитнівські борці вступають до вищих навчальних закладів, коледжів та спеціалізованих училищ і ліцеїв. Вони не тільки сильні, а ще і розумні!
Все це було б неможливо без тієї підтримки та розуміння, яке ми отримуємо з боку батьків спортсменів, представників рокитнівського бізнесу та влади.
Тому хочеться подякувати всім хто в нас вірив та підтримував! Хай нам всім щастить і в 2020 році!