10:05
Спорт

Чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби
серед юнаків та дівчат

25-27 лютого у Сарнах пройшов чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед старших юнаків та дівчат (кадетів). Рокитнівська команда борців виступила задовільно. Маємо трьох чемпіонів серед хлопців (плюс кисоричанин Вадим Шупрудько переміг, виступаючи за команду Сарненського району, де він навчається в педагогічному коледжі) та двох чемпіонок-дівчат. Призери теж є. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який пройде наприкінці березня у Харкові.
ЮНАКИ
У ваговій категорії до 45 кілограмів третє місце виборов учень Рокитнівської гімназії Станіслав Мельник.
У ваговій категорії до 48 кілограмів чемпіоном став учень Рокитнівського ліцею (Школа №2) Олександр Ковалевич (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець).
До 51 кілограма чемпіонське звання здобув син рокитнівського тренера Володимира Васильчука – Дмитро Васильчук.
До 55 кілограмів чемпіоном Рівенщини став учень Рокитнівського ліцею Вадим Коханевич (тренери Володимир Васильчук та Алла Богданець), а третім фінішував Віталій Марковець.
У ваговій категорії до 60 кілограмів не було рівних вихованцеві рокитнівської школи вільної боротьби, першорозряднику кисоричанину Вадиму Шупрудьку, який впевнено переміг всіх суперників.
ДІВЧАТА
Рокитнівські дівчата здобули два чемпіонські титули та кілька призових медалей.
У ваговій категорії до 40 кілограмів чемпіонкою стала Діана Вежичанін. Завдяки своєму бійцівському характеру вона перемогла значно старших дівчат, які були на 7-8 кілограмів важчими!
У ваговій категорії до 43 кілограмів друге місце здобула Марія Тіт. Тут сталося так, що три учасниці мали взаємні перемоги. Завдяки більшій кількості набраних очок чемпінкою стала дубенчанка Яна Кубик.
У ваговій категорії до 53 кілограмів третє місце виборола Ірина Касперська.
Дарина Гордійчук здобула срібло у ваговій категорії до 57 кілограмів.
До 62 кілограмів другою стала Марія Жульжик, а третьою – учениця Рокитнівської ЗОШ №3 Тетяна Громова з с. Буда.
У найважчій ваговій категорії до 73 кілограмів чемпіонське звання присуджено Анастасії Гордійчук.
Всі дівчата, крім Діани Вежичанін та Тетяни Громової, учениці тренерів Володимира Васильчука та Алли Богданець.
Іван Парчук,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 369 | Додав: faust123451 | Рейтинг: 0.0/0