Відео

Головна » 2020 » Березень » 20 » Спорт
08:26
Спорт

VІІІ відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту
міжнародного класу, переможця Кубка світу Ігоря Первачука
Рокитнівчанин Дмитро Денисюк – чемпіон!
Назар Богданець – срібний призер!

З 28 лютого по 1 березня у спортивному комплексі СКА в місті Львові пройшли змагання міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків, юніорів та дівчат, пам’яті відомого львівського борця, майстра спорту міжнародного класу, переможця Кубка світу Ігоря Первачука.
У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з Білорусі, Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, Румунії, Молдови, Чехії, Угорщини та 20 областей України. Для українських юніорів турнір став генеральною репетицією та пробою сил перед чемпіонатом України, який пройде у Львові в квітні.
Рокитнівські борці, які боролися у Львові, достойно представили наш край.
Всього боролося семеро рокитнівчан. Хороше число.
ЮНІОРИ (молодь)
Вихованці Рокитнівської школи вільної боротьби Дмитро Денисюк, Назар Богданець та кисоричанин Вадим Шупрудько боролися у вагових категоріях до 125, 79 та 57 кілограмів.
Вадим Шупрудько програв поляку з рахунком 10:15.
Вагова категорія до 79 кілограмів. У першому поєдинку Назар чисто технічно перемагає старшого за себе на 2 роки чемпіона Польщі МіхалаБоха. У другому з чисто технічною перевагою вибиває призера чемпіонатів Польщі Ерста Дороша.
У третьому зустрічається з старшим за себе на два роки срібним призером юніорського чемпіонату України, майстром спорту киянином Єгором Батароном. Здобуває важливу перемогу з рахунком 6:4 і виходить у фінал. У фіналі боротьба з бронзовим призером чемпіонату України серед чоловіків, майстром спорту тернополянином Віктором Крупою. Вигравши перший період з рахунком 8:6, зробив кілька помилок і в результаті програв 9:14. Срібна медаль! У ваговій категорії боролося 14 спортсменів. Серед них чотири майстри спорту України та чемпіони Польщі і Німеччини.
Враховуючи гостру конкуренцію, виступ Назара Богданця треба вважати добрим! Так його виступ оцінили всі тренери.
У ваговій категорії до 125 кілограмів боролося п’ятеро важковаговиків. Тому, згідно з правилами, кожен боровся з усіма суперниками у ваговій категорії.  Рокитнівчанин Дмитро Денисюк умудрився за день до змагань підхопити простуду. Температура була 39. У першому поєдинку Дмитро Денисюк зустрівся з чемпіоном Чехії Філіпом Джересом і здобув чисто технічну перемогу. У другому поєдинку чисто технічно перемагає призера чемпіонату Польщі ХубертаГаджевського. У третьому здобуває перемогу по балах над чемпіоном Польщі ЯкубомЧерзаком. Потім по балах програє іванофранківцю  Володимиру Дяченку. Дяченка кладе на лопатки чех Філіп Джерес. Отже. Денисюк, Дяченко та Джерес мають перемоги один над одним. Секретар рахує набрані очки. Дмитро Денисюк – чемпіон турніру!

ЮНАКИ
Вихованець Рокитнівської гімназії Віталій Марковець боровся у ваговій категорії до 57 кілограмів. Вигравши два поєдинки, програв з рахунком 6:6 юнаку з Донеччини, який став третім.

ДІВЧАТА
Вагова категорія до 42 кілограмів. Вихованка рокитнівських тренерів Володимира Васильчука та Алли Богданець Марія Тіт, програвши чемпіонці України серед дівчат Констанці Сарбеєвій з Одеси, перемогла запоріжанку і стала третьою.