Головна » 2020 » Березень » 27 » Спорт
21:06
Спорт

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНЩИНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ СЕРЕД ЮНІОРІВ

У Рівному 10-12 березня пройшов черговий чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юніорів (молоді), який був відбірковим до першості України, що пройде у місті Львові. Рокитнівчани виступили непогано. Участь у ньому взяли команди Рокитнівського, Сарненського, Рівненського, Дубенського районів та міста Рівне.
ДІВЧАТА
Змагаючись серед дівчат у ваговій категорії до 50 кілограмів, друге місце виборола Марія Тіт.
Чемпіонками у вагових категоріях до 53, 57, 59 кілограмів стали Ірина Касперська, Дарина Гордійчук, Марія Жульжик.
Всі дівчата – вихованки тренерів Алли Богданець та Володимира Васильчука.
ЮНІОРИ
У ваговій категорії до 57 кілограмів змагалося троє вихованців рокитнівської школи боротьби, троє чемпіонів Рівненщини.
Вони і зайняли всі сходинки п’єдесталу. Чемпіонське звання розіграли кандидат в майстри спорту Владислав Кулакевич, та першорозрядник кисоричанин Вадим Шупрудько, який молодший за чемпіона на два роки. На минулорічному чемпіонаті області серед чоловіків перемогу по балах здобув Кулакевич. Все міняється. На цей раз Шупрудько зробив правильні висновки. Нагородою була впевнена перемога. Кандидат в майстри спорту Вадим Коханевич став третім.
У ваговій категорії до 61 кілограма третім став Ілля Боровець.
Вагова категорії до 74 кілограмів. Дмитро Шеремет став чемпіоном, а Владислав Дрогальчук зайняв третє місце.
У ваговій категорії до 97 кілограмів третє місце присуджено кандидату в майстри спорту рокитнівчанину Назарію Берташу.
Всі юніори, крім Вадима Шупрудька і Владислава Дрогальчука, вихованці тренерів Алли Богданець та Володимира Васильчука.
Іван ПАРЧУК,
головний секретар юнацького чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби, суддя національної категорії.

Категорія: Спорт | Переглядів: 290 | Додав: faust123451 | Рейтинг: 0.0/0