10:00
Спорт

Ми будемо знову боротися!
Борцівське срібло та бронза львова

З 20 по 23 серпня 2020 р. у Львові вперше після жорсткого карантину пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів (молоді) та жінок до 23 років.
У чемпіонаті взяли участь 4 рокитнівських спорсмени та одна дівчина-спортсменка. З перерахованих четверо були майстрами спорту України!
ЮНІОРИ
У ваговій категорії до 57 кілограмів першорозрядник з Кисорич Вадим Шупрудько програв по балах полтавчанину і посів одинадцяте місце (командний залік був по 12 включно).
У ваговій категорії до 61 кілограма майстер спорту рокитнівчанин Віталій Кулакевич у першому поєдинку зустрівся з чемпіоном світу, старшим за себе на три роки майстром спорту міжнародного класу іванофранківцем Андрієм Джелепом. Виграв Джелеп, який і став чемпіоном України. Втішну зустріч Кулакевич програв по балах срібному призеру чемпіонату Європи старшому за себе на три роки майстру спорту харків’янину Олександру Євсеєнку. Нічого страшного. Здобуто досвід. 2 вересня в Харкові Віталій Кулакевич буде боротися на юнацькому чемпіонаті України. Цих суперників там не буде.
У ваговій категорії до 79 кілограмів змагалося двадцять спортсменів. Майстер спорту рокитнівчанин Назар Богданець зумів пробитися у фінал! Вигравши перший фінальний період з рахунком 1:0, сутичку програв, підтвердив майстерський норматив та увійшов до юніорської збірної України.
У ваговій категорії до 125 кілограмів наш важковаговик, майстер спорту рокитнівчанин Дмитро Денисюк посів третє місце. Це нас ніяк не може задовільняти… Для когось це добре… Були прогалини у підготовці, пропущено два навчально-тренувальні збори.
ЮНІОРКИ
У ваговій категорії до 62 кілограмів після важкої травми боролася майстер спорту та чемпіонка Європи, срібний призер чемпіонату світу серед дівчат вихованка тренера Володимира Васильчука – Юлія Лесковець. Вигравши три поєдинки, вийшла у фінал чемпіонату. У фіналі знялася. Срібна нагорода.
Виступ наших борців можна назвати добрим. Два срібла та бронза чемпіонату України – непоганий результат. Чесно кажучи, сподівався ще на кращий.