Ми будемо знову боротися!

ВІТАЛІЙ КУЛАКЕВИЧ – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ!
Анастасія ГОРДІЙЧУК – СРІБЛО!
Олександра БОНДАР – БРОНЗА!
З 2 по 5 вересня 2020 р. у Харкові пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат до 17 років (U-17).
У чемпіонаті взяли участь 2 рокитнівських юнаків та п’ятеро дівчат-борців. З них троє увійшли в кращу трійку українських борців. Розповім тільки про тих, хто своїми результатами прославив наш край, здобувши медалі чемпіонату!
ЮНАКИ
Майстер спорту рокитнівчанин Віталій Кулакевич змагався у ваговій категорії до 60 кілограмів, де боролося 47 юних атлетів. З них троє були чемпіонами України та учасниками юнацького чемпіонату Європи. Це Віталій Кулакевич (Рівненщина), Валентин Клепак (Київська обл.) та Тимур Юсов (Полтавщина). Всі вони попали в одну групу. Клепак і Юсов зазнали поразок і вибули із змагань.
Віталій Кулакевич у першому поєдинку зустрівся з непоступливим кандидатом у майстри спорту Романом Холодом зі Львова. У важкій боротьбі виграв по балах 4:0. Далі чисто технічно переміг призера чемпіонату України Едуарда Волочія з Київщини. У третьому колі чисто технічно перемагає Максима Кравченка з Запоріжжя. 1/4 фіналу. Непоступливий одесит Олексій Бегматов вирішив перевірити на міцність не тільки майстра спорту Кулакевича, а й полоскотав добряче нерви своїм тренерам. Виграючи за пять секунд до кінця поєдинку два бали, він пропустив кинджальну атаку рокитнівчанина і програв за… 1 секунду до кінця поєдинку! Тренери одесита викинули протест і після відеоперегляду ще довго не могли повірити в програш свого борця. Поєдинок був «валідольним» для всіх. У півфіналі Віталій чисто технічно переміг чернігівчанина Романа Пилипенка.
Фінал був не менш валідольним для нас, ніж півфінал. Наш борець зустрівся в ньому з херсонцем, якому вже двічі поступався на турнірах з рахунком 1:2. Микита Зубаль дуже хотів перемогти. Перемога давала йому право на присвоєння звання майстра спорту України. Тим більше, що арбітр зустрічі був налаштований до херсонця позитивно. Тому для початку дав нашому борцю два зауваження за пасивне ведення боротьби. І уже 0:2 рокитнівчанин програє. Зібравши волю в кулак, Віталій вирвав перемогу з рахунком 3:2. Знову був протест і відеоперегляд. Знову судді побачили нашу перемогу. Херсонець витирав чоловічі сльози. Віталій Кулакевич – чемпіон України!
ДІВЧАТА
У ваговій категорії до 40 кілограмів Олександра Бондар виграла двобій за бронзу у кандидата в майстри спорту житомирянки Катерини Звольської.
У найважчій ваговій категорії до 73 кілограмів вихованка тренера Володимира Васильчука – Анастасія Гордійчук, кинувши на лопатки житомирянку Вероніку Гагарську та херсонку Олександру Прокопенко, вийшла до фіналу змагань! Це великий успіх і срібна нагорода.
П’яте місце у ваговій категорії до 61 кілограма виборола Анна Поштар (тренер Володимир Васильчук).