Головна » 2013 » Листопад » 14 » В ПРИЗАХ
10:58
В ПРИЗАХ
ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ
З 7 по 8 листопада в Мирогощі на Дубенщині пройшли змагання чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби. В них взяло участь більше 100 спортсменів. Фіналісти чемпіонату мали право на присвоєння розряду кандидата в майстри спорту.
Рокитнівчани відзмагалися задовільно. На жаль, чемпіонів не маємо. Хтось програв сам, а декого нахабно «сплавили» судді. Одну помилку було виправлено. Розглянувши мої фотодокази, головний суддя визнав переможцем рокитнівчанина.
ЧОЛОВІКИ
Руслан Масовець схоже повернувся на килим. У ваговій категорії до 60 кілограмів, перемігши двох спортсменів, він вийшов у півфінал, де зустрівся з кандидатом у майстри спорту з Мирогощі Петром Царуком. Для порівняння повідомлю наступне: Руслан Масовець – 1997 р. н. чемпіон Рівненщини серед юнаків та юніорів; Петро Царук – 1993 р. н. неодноразовий чемпіон Рівненщини серед юнаків, юніорів та чоловіків. На користь Царука були два вагомі аргументи. Перший – він на чотири роки старший, а другий те, що Масовець рік тренувань пропустив. До честі нашого спортсмена, він не злякався і в першому періоді двічі(!) в жорсткій боротьбі клав суперника на лопатки. Це бачили всі, крім арбітра, бо судив сутичку тренер мирогощанина. Після закінчення змагань мною було заявлено те, що мав факт необ’єктивного суддівства. Переглянувши фотоматеріали, судді визнали – поєдинок виграв Масовець. Отже, він вийшов у фінал змагань і виконав норматив кандидата в майстри спорту.
ЖІНКИ
Жодна з рокитнівчанок чемпіонат не виграла. Учениці тренера Володимира Васильчука по роках були занадто молоді.
У ваговій категорії до 48 кілограмів двоє стали третіми призерами. Це Катерина Богданець та Настя Лозян. Катерина Богданець, впевнено виграючи півфінальний поєдинок, припустилася помилки і лягла на лопатки. Жаль, могла б позмагатися за чемпіонство.
До 51 кілограмів «срібло» дісталося учениці Рокитнівського аграрного ліцею Ользі Шульжик, тут фінішувала третьою Тетяна Павлушенко.
Іван Парчук,
головний секретар чемпіонату Рівненщини з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, суддя національної категорії.
На фото: Руслан Масовець кладе на лопатки кандидата в майстри спорту Петра Царука.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби
МИКОЛА КУЗЬМИЧ – ТРЕТІЙ ПРИЗЕР
6-9 листопада в Івано-Франківську пройшли змагання Всеукраїнського юнацького турніру із вільної боротьби на призи Михайла Кушніра – майстра спорту України міжнародного класу, багаторазового призера чемпіонатів Європи та бронзового призера чемпіонату світу. У ваговій категорії до 50 кілограмів Микола Кузьмич, отримавши чотири перемоги, зайняв третє місце.
тренер Рокитнівської ДЮСШ районної ради з вільної боротьби.
На фото: боротьбу веде «бронзовий» призер турніру Микола Кузьмич.

Категорія: Спорт | Переглядів: 621 | Додав: novinyrokytno | Рейтинг: 0.0/0